zamknij oknoDomówka, Charles Daigneault

TVN

, sobota, 15.02, g. 16:50

Domówka

(reality show) odc. 1/12

prowadzący: Charles Daigneault,
produkcja: Polska, 2014

Charles Daigneault, uczestnik drugiej edycji programu 'MasterChef', odwiedza polskie domy i pomaga ich mieszkańcom w przygotowaniu imprezy.

Pokaż program:
STACJAGODZINAKATEGORIATYTUŁ
TVNsb, 15.02
05:35
magazyn reporterów
Uwaga!prow.: Zbigniew Łuczyński,
TVNsb, 15.02
05:50
telezakupy
Mango
TVNsb, 15.02
07:55
program rozrywkowy
Top Wingsodc. 11, Kapitan Wrona radzi, prow.: Wojciech Dobrzaniecki, Piotr Fiedler, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
08:30
magazyn
Dzień dobry TVNprow.: Magda Mołek, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk, Marcin Meller,
TVNsb, 15.02
11:00
serial obyczajowy
Na Wspólnejodc. 1864, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, prod.: Polska, 2014
TVNsb, 15.02
11:25
serial obyczajowy
Na Wspólnejodc. 1865, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, prod.: Polska, 2014
TVNsb, 15.02
11:50
serial obyczajowy
Na Wspólnejodc. 1866, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, prod.: Polska, 2014
TVNsb, 15.02
12:10
serial obyczajowy
Na Wspólnejodc. 1867, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, prod.: Polska, 2014
TVNsb, 15.02
12:50
program kulinarno-rozrywkowy
Ugotowaniodc. 11, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
13:50
reality show
MasterChefodc. 13, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
14:50
program rozrywkowy
Mam talent!odc. 12, wyst.: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola, prow.: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
16:50
reality show
Domówkaodc. 1/12, prow.: Charles Daigneault, prod.: Polska, 2014
TVNsb, 15.02
17:25
serial dokumentalny
Kobieta na krańcu świataodc. 10-ost., prow.: Martyna Wojciechowska, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
18:00
program rozrywkowy
Kuchenne rewolucjeodc. 1/15, Restauracja 'U Przyjaciół', Sopot, prow.: Magda Gessler, prod.: Polska, 2013
TVNsb, 15.02
19:00
Faktyprow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,
TVNsb, 15.02
19:25
Sport
TVNsb, 15.02
19:35
Pogoda
TVNsb, 15.02
19:45
magazyn reporterów
Uwaga!prow.: Tomasz Kubat,
TVNsb, 15.02
20:00
komedia romantyczna
Nie cierpię walentynekreż.: Nia Vardalos, wyst.: Nia Vardalos, John Corbett, Stephen Guarino, Amir Arison, prod.: USA, 2009
TVNsb, 15.02
21:55
dramat obyczajowy
Bez mojej zgodyreż.: Nick Cassavetes, wyst.: Sofia Vassilieva, prod.: USA, 2009
TVNnd, 16.02
00:10
horror SF
Jason Xreż.: James Isaac, wyst.: Kane Hodder, Lexa Doig, Chuck Campbell, prod.: USA, 2001
TVNnd, 16.02
02:05
magazyn reporterów
Uwaga!prow.: Tomasz Kubat,
TVNnd, 16.02
02:20
interaktywny program rozrywkowy
Arkana magiiprod.: Polska,
TVNnd, 16.02
03:40
programy powtórkowe
Nic straconego

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.