zamknij okno

Disney Channel

, sobota, 01.02, g. 11:00

Jej Wysokość Zosia: Pałac na wodzie

(serial animowany)

produkcja: USA, 2013

Mała Sofia spotyka syrenę o imieniu Oona. Gdy pomaga jej wyplątać płetwę z sieci, sama zamienia się w syrenę. Czeka ją wiele przygód.

Pokaż program:
  • 06:00

    Akwalans

    (serial animowany) USA, 2010

  • 06:25

    Słoneczna Sonny

    (serial komediowy) reż.: Lee Shallat Chemel, wyst.: Demi Lovato, Tiffany Thornton, Sterling Knight, USA, 2009

  • 06:50

    Kim Kolwiek

    (serial animowany) USA, 2002-2007

  • 07:15

    Nie ma to jak hotel

    (serial familijny) wyst.: Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis, USA, 2005

  • 07:40

    Taniec rządzi! 2

    (serial komediowy) wyst.: Bella Thorne, Zendaya Coleman, Steve Monroe, Davis Cleveland, USA, 2011-2012

  • 08:05

    Jessie 2

    (serial komediowy) wyst.: Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, USA, 2012-2013

  • 08:30

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 09:00

    Austin i Ally

    (serial komediowy) wyst.: Ross Lynch, Laura Marano, Calum Worthy, Raini Rodriguez, USA, 2011-2012

  • 09:30

    Blog na cztery łapy

    (serial dla młodzieży) wyst.: Genevieve Hannelius, Blake Michael, Francesca Capaldi, Stephen Full, USA, 2012-2013

  • 10:00

    Liv i Maddie

    (serial komediowy) wyst.: Dove Cameron, Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor, Benjamin King, USA, 2013

  • 10:30

    Powodzenia, Charlie! 3

    (serial komediowy) wyst.: Jason Dolley, Bridgit Mendler, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, USA, 2012-2013

  • 10:55

    Miki w szortach

    (serial animowany) USA, 2013

  • 11:00

    Jej Wysokość Zosia: Pałac na wodzie

    (serial animowany) USA, 2013

  • 11:50

    Syreny z Mako

    (serial dla dzieci) wyst.: Lucy Fry, Ivy Latimer, Amy Ruffle, Chai Romruen, Australia, 2013

  • 12:20

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 12:50

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 13:20

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 13:45

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 14:05

    Miki w szortach

    (serial animowany) USA, 2013

  • 14:10

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 14:35

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 15:00

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 15:25

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 15:50

    Blog na cztery łapy

    (serial dla młodzieży) wyst.: Genevieve Hannelius, Blake Michael, Francesca Capaldi, Stephen Full, USA, 2012-2013

  • 16:15

    Austin i Ally

    (serial komediowy) wyst.: Ross Lynch, Laura Marano, Calum Worthy, Raini Rodriguez, USA, 2011-2012

  • 16:40

    Powodzenia, Charlie! 3

    (serial komediowy) wyst.: Jason Dolley, Bridgit Mendler, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, USA, 2012-2013

  • 17:05

    Liv i Maddie

    (serial komediowy) wyst.: Dove Cameron, Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor, Benjamin King, USA, 2013

  • 17:30

    Nadzdolni 3

    (serial komediowy) wyst.: China Anne McClain, Sierra McCormick, Jake Short, Stefanie Scott, USA, 2013

  • 18:00

    Liceum Avalon

    (film dla młodzieży) reż.: Stuart Gillard, wyst.: USA, 2010

  • 19:30

    Austin i Ally

    (serial komediowy) wyst.: Ross Lynch, Laura Marano, Calum Worthy, Raini Rodriguez, USA, 2011-2012

  • 19:55

    Blog na cztery łapy

    (serial dla młodzieży) wyst.: Genevieve Hannelius, Blake Michael, Francesca Capaldi, Stephen Full, USA, 2012-2013

  • 20:10

    Mistrzowie golfa

    (komedia) reż.: Harvey Frost, wyst.: Tom Arnold, James Kirk, Rene Tardif, USA, 1998

  • 21:40

    Duch i nas dwóch

    (serial animowany) Wielka Brytania, 2013

  • 21:55

    Mr Young 2

    (serial komediowy) wyst.: Brendan Meyer, Matreya Fedor, Gig Morton, Milo Shandel, Kanada, 2012

  • 22:20

    Para królów 2

    (serial przygodowy) wyst.: Mitchel Musso, Ryan Ochoa, Kelsey Chow, Geno Segers, USA, 2011-2012

  • 22:45

    Crash i Bernstein

    (serial komediowy) wyst.: Cole Jensen, Aaron R. Landon, Landry Bender, Mckenna Grace, USA, 2012

  • 23:10

    Fort Boyard: Ostateczne starcie

    (reality show) prow.: Geno Segers, Laura Hamilton, Wielka Brytania, 2011

  • 23:35

    Fineasz i Ferb

    (serial animowany) reż.: Dan Povenmire, USA, 2007

  • 00:00
  • 20:05

    Spike team

    (serial animowany) odc. 27, Włochy, 2010-2011

  • 20:35

    Mój kumpel anioł 2

    (serial przygodowy) odc. 7, wyst.: Dylan Everett, Demetrius Joyette, Jennifer Robertson, Hannah Lochner, Kanada, Wielka Brytania, 2011

  • 21:00

    Czarodzieje kontra obcy 2

    (serial przygodowy) odc. 10, wyst.: Scott Haran, Percelle Ascott, Wielka Brytania, 2013

  • 21:30

    Przygody Sary Jane 3

    (serial SF) odc. 6, wyst.: Elisabeth Sladen, Tommy Knight, Daniel Anthony, Alexander Armstrong, Wielka Brytania, 2009

  • 22:00

    HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM

    (magazyn) odc. 271, Fresh Air, Polska,

  • 22:15

    E-sport

    (magazyn komputerowy) odc. 8, prow.: Tadeusz Zieliński, Polska, 2010

  • 22:45

    Joint

    (magazyn komputerowy) odc. 8, Polska, 2010

  • 23:15

    Technology

    (magazyn) odc. 28,

  • 23:30

    ON THE ROAD Classic

    (magazyn komputerowy) odc. 2,

  • 23:45

    History

    (magazyn) odc. 5,

  • 00:15

    Fresh Air

    (magazyn) odc. 272, Polska,

  • 00:30

    Fresh Air Classic

    (magazyn) odc. 22, Polska, 2009-2010

  • 01:00

    Zwierzakowo

    (program dla młodzieży) odc. 16, prow.: Karolina Skrzyńska, Polska, 2010

  • 01:15

    Zwierzakowo

    (program dla młodzieży) odc. 17, prow.: Karolina Skrzyńska, Polska, 2010

  • 01:30

    Zwierzakowo

    (program dla młodzieży) odc. 18, prow.: Karolina Skrzyńska, Polska, 2010

  • 01:45

    Zwierzakowo

    (program dla młodzieży) odc. 19, prow.: Karolina Skrzyńska, Polska, 2010

  • 02:00
  • 20:20

    Liv i Maddie

    (serial komediowy) wyst.: Dove Cameron, Joey Bragg, Tenzing Norgay Trainor, Benjamin King, USA, 2013

  • 20:45

    Powodzenia, Charlie! 3

    (serial komediowy) wyst.: Jason Dolley, Bridgit Mendler, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, USA, 2012-2013

  • 21:10

    Wolfblood

    (serial dla młodzieży) wyst.: Aimee Kelly, Bobby Lockwood, Kedar Williams-Stirling, Wielka Brytania, 2012

  • 21:30

    Miki w szortach

    (serial animowany) USA, 2013

  • 21:35

    Nadzdolni 3

    (serial komediowy) wyst.: China Anne McClain, Sierra McCormick, Jake Short, Stefanie Scott, USA, 2013

  • 22:00

    Jessie 2

    (serial komediowy) wyst.: Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, USA, 2012-2013

  • 22:25

    Austin i Ally

    (serial komediowy) wyst.: Ross Lynch, Laura Marano, Calum Worthy, Raini Rodriguez, USA, 2011-2012

  • 22:50

    Z innej beczki

    (serial komediowy) wyst.: Shayne Topp, Matthew Scott Montgomery, Damien C. Haas, Allisyn Ashley Arm, USA, 2011

  • 23:15

    Moja niania jest wampirem 2

    (serial komediowy) wyst.: Kate Todd, Matthew Knight, Vanessa Morgan, Atticus Dean Mitchell, Kanada, 2012

  • 23:40

    Nie ma to jak hotel

    (serial familijny) wyst.: Dylan Sprouse, Cole Sprouse, Ashley Tisdale, Phill Lewis, USA, 2005

  • 00:05

    Kim Kolwiek

    (serial animowany) USA, 2002-2007

  • 00:30

    Szczypta magii

    (serial animowany) USA, 2008

  • 00:55

    Wymiennicy

    (serial animowany) USA, 2006

  • 01:20

    Stitch

    (serial animowany) Korea Południowa, Japonia, 2009

  • 01:45

    Kim Kolwiek

    (serial animowany) USA, 2002-2007

  • 02:10

    Szczypta magii

    (serial animowany) USA, 2008

  • 02:35

    Wymiennicy

    (serial animowany) USA, 2006

  • 03:00

    Stitch

    (serial animowany) Korea Południowa, Japonia, 2009

  • 03:25

    Kim Kolwiek

    (serial animowany) USA, 2002-2007

  • 03:50

    Szczypta magii

    (serial animowany) USA, 2008

  • 04:15

    Wymiennicy

    (serial animowany) USA, 2006

  • 04:40

    Stitch

    (serial animowany) Korea Południowa, Japonia, 2009

  • 05:05

    Kim Kolwiek

    (serial animowany) USA, 2002-2007

  • 05:30

    Szczypta magii

    (serial animowany) USA, 2008

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.