zamknij okno

TV 4

, poniedziałek, 20.01, g. 10:00

Nieposkromiona miłość

(telenowela) odc. 87

obsada: Silvia Navarro (Camila Monterde), Cristián de la Fuente (Daniel Díaz Acosta), César Évora (Dionisio Ferrer), Leticia Calderón (Isadora Viuda de Lazcano), Olivia Bucio (Agustina Santos), Mariana Van Rankin (Luz María), Eddy Vilard (Pablo Albarrán), Fernanda Castillo (Viviana del Valle), Florencia de Saracho (Natalia), Alex Sirvent (Rafael Quintana), René Strickler (Mariano Albarrán), María Sorté (Amanda), Yolanda Ventura (Piedad Martínez), Ricardo Franco (Rodolfo), Juan Diego Covarrubias (Yago Albarrán), Héctor Sáez (Licenciado Becerra), Luis Couturier (Cayetano Albarrán), Flavio Medina (Alonso Lazcano), José Elías Moreno (Leoncio Martínez), Alan Estrada (Aarón Quintana), Norma Herrera (Rocío de Albarrán), Lorena del Castillo (Ileana), Magda Guzmán (Refugio), Laura Carmine (Ximena Díaz), Alejandro Ruiz (Padre Anselmo),
produkcja: Meksyk, 2012

Camila podejmuje pracę weterynarza na hacjendzie należącej do jej wuja . Wychodzi za zarządcę farmy, Alonsa. Małżeństwo ją rozczarowuje.

Pokaż program:
  • 05:30

    Pascal: po prostu gotuj

    (magazyn kulinarny) odc. 3/15, Kasztany, prow.: Pascal Brodnicki, Polska, 2009

  • 06:05

    We dwoje

    (program rozrywkowy) odc. 11/17, prow.: Piotr Szwedes, Polska, 2002

  • 07:25

    Męski typ 2

    (talk-show) odc. 1/9, Przemysław Saleta, prow.: Agnieszka Cegielska, Polska, 2013

  • 07:55

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 199, Klasa, wyst.: Artur Lipiński, Polska,

  • 08:55

    Sędzia Anna Maria Wesołowska

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 496, Dróżniczka, Polska, 2009

  • 09:55

    Dr House 3

    (serial obyczajowy) odc. 11/24, reż.: Daniel Sackheim, wyst.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, USA, 2006

  • 10:55

    Ostry dyżur 12

    (serial obyczajowy) odc. 8/22, Dwaj kapitanowie, reż.: Christopher Chulack, wyst.: Noah Wyle, Laura Innes, Laura Cerón, Maura Tierney, USA, 2005

  • 11:55

    Mango

    (telezakupy)

  • 13:30

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 200, Chrzest bojowy, wyst.: Artur Lipiński, Polska,

  • 14:30

    Sędzia Anna Maria Wesołowska

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 497, Wymarzony awans, Polska, 2009

  • 15:30

    Tożsamość szpiega 2

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 9/16, reż.: Jeff Freilich, wyst.: Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, USA, 2008

  • 16:25

    Dwóch i pół 8

    (serial komediowy) odc. 2/16, reż.: James Widdoes, wyst.: Jon Cryer, Angus T. Jones, Charlie Sheen, Conchata Ferrell, USA, 2010

  • 17:00

    Przepis na życie 3

    (serial obyczajowy) odc. 9, wyst.: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Polska, 2012

  • 18:00

    Dr House 3

    (serial obyczajowy) odc. 12/24, reż.: Juan José Campanella, wyst.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, USA, 2006

  • 19:00

    Tożsamość szpiega 2

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 10/16, reż.: Matt Nix, wyst.: Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, USA, 2008

  • 06:10

    Sylwester z gwiazdami 2013/2014

    (program rozrywkowy)

  • 07:15

    Polonia w komie

    RPA - Pomnik Katyński,

  • 07:25

    Znak orła

    (serial historyczny) odc. 3/14, Pierścień. 1309-1312, reż.: Hubert Drapella, wyst.: Jarosław Makowski, Adam Baumann, Tadeusz Borowski, Eliasz Kuziemski-Oparek, Polska, 1977

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:30

    Polonia w komie

    Drohobycz - targ,

  • 10:45

    Tygodnik.pl

    (magazyn) Polska, 2011

  • 11:40

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 92, reż.: Gina Martini, Jakub Miszczak, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 12:00

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 997, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 12:25

    Łamigłówka

    (quiz) Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Polska, 2013

  • 12:35
  • 12:50

    Ranczo 7

    (serial obyczajowy) odc. 91, Droga przez stos, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Polska, 2013

  • 13:45

    Made in Poland

    (teleturniej)

  • 14:20

    Kulturalni PL

    (magazyn) prow.: Anna Karna, Radek Brzózka,

  • 15:20

    Naszaarmia.pl

    (magazyn) Polska,

  • 15:50

    Złotopolscy

    (telenowela) odc. 860, Sprawy dla detektywa, reż.: Radosław Piwowarski, wyst.: Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Polska, 2007

  • 16:20

    Jak to działa?

    (magazyn popularnonaukowy) Wielki Zderzacz Hadronów w CERN, prow.: Radek Brzózka, Polska,

  • 16:55

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 92, reż.: Gina Martini, Jakub Miszczak, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 17:20

    Polonia w komie

    Drohobycz - targ,

  • 17:30
  • 17:40

    Łamigłówka

    (quiz) Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Polska, 2013

  • 17:50

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Podróż 37. Norwegia - Bergen, prow.: Robert Makłowicz,

  • 18:25

    Saga rodów

    (cykl dokumentalny) Ród Krzemienieckich-Razumowskich, Polska, 2013

  • 18:50

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 997, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 19:25

    Cafe Historia

    (program publicystyczny) Zabytki - rola samorządów, prow.: Agnieszka Górniakowska, Michał Wójcik, Polska, 2013

  • 19:45

    Dobranocka

    (serial animowany) Miś Uszatek, Polska, 1975

  • 05:55

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 07:45

    Awantura o kasę

    (teleturniej)

  • 08:40

    Gra w ciemno

    (teleturniej) prow.: Krzysztof Ibisz,

  • 09:35

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 261, Ciężki los scenarzysty, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2007

  • 10:30

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 129, Główna nagroda, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Polska, 2007

  • 11:00

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 73, Szczęśliwy los, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Polska, 2001

  • 11:30

    Synowie, czyli po moim trupie!

    (serial komediowy) odc. 19, Kto udaje księdza?, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Paweł Wawrzecki, Michał Rolnicki, Marcin Rój, Polska, 2009

  • 12:00

    Graczykowie, czyli Buła i spóła

    (serial komediowy) odc. 76, Piórkowska, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Paweł Wawrzecki, Krzysztof Kowalewski, Adrianna Biedrzyńska, Polska, 2001

  • 12:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 74, Szał szkoleń, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Polska, 2001

  • 13:00

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 130, Cud nad urną, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Polska, 2007

  • 13:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 226, Bezpieczeństwo i higiena życia, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2006

  • 14:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 262, Mistrzowski gambit, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2007

  • 15:00

    Graczykowie

    (serial komediowy) odc. 7, Henrietta, wyst.: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Paweł Wawrzecki, Joanna Brodzik, Polska, 1999

  • 15:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 137, Wycieczki edukacyjne, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz, Polska, 2003

  • 16:00

    Daleko od noszy 2

    (serial komediowy) odc. 8, Doktor Portugal, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Polska, 2010-2011

  • 16:30

    Synowie, czyli po moim trupie!

    (serial komediowy) odc. 15, Niebezpieczne zdjęcie, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Paweł Wawrzecki, Michał Rolnicki, Marcin Rój, Polska, 2009

  • 17:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 263, Bestie, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2007

  • 18:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 165, Mężczyzna bez pamięci, reż.: Mariusz Wojaczek, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 18:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 166, Krzyż, reż.: Mariusz Wojaczek, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 19:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 381, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 20:00

    Prawdziwe historie

    (thriller) Pułapka, reż.: Norma Bailey, wyst.: Andrea Roth, Richard Burgi, USA, 2011

  • 21:55

    Kobra: Oddział specjalny 17

    (serial kryminalny) odc. 12/16, Operacja "Hiob", reż.: Axel Sand, wyst.: Erdogan Atalay, Tom Beck, Katja Woywood, Gottfried Vollmer, Niemcy, 2011-2012

  • 23:05

    Pod prąd

    (dramat sensacyjny) reż.: Craig Brewer, wyst.: Terrence Howard, Anthony Anderson, USA, 2005

  • 01:30

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:35

    Druga strona medalu 4

    (talk-show) odc. 5/8, Henryk Blida, prow.: Jolanta Pieńkowska, Polska, 2011

  • 04:05

    Druga strona medalu 4

    (talk-show) odc. 6/8, Monika Palikot, prow.: Jolanta Pieńkowska, Polska, 2011

  • 04:35

    Druga strona medalu 4

    (talk-show) odc. 7/8, Anna Przybylska, prow.: Jolanta Pieńkowska, Polska, 2011

  • 05:05
  • 20:00
  • 20:25
  • 20:35

    Pogoda

    prow.: Ziemowit Pędziwiatr, Marzena Kawa, Monika Andrzejczyk, Katarzyna Ciepielewska, Maciej Dolega,

  • 20:40

    Łamigłówka

    (quiz) Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Polska, 2013

  • 20:50

    Głęboka woda 2

    (serial obyczajowy) odc. 2/12, Podrzutek, reż.: Magdalena Łazarkiewicz, wyst.: Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska, Rafał Maćkowiak, Filip Pławiak, Polska, 2013

  • 21:45
  • 22:00

    Polonia 24

    (magazyn informacyjny)

  • 22:45

    Tomasz Lis na żywo

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 23:50

    Fascynujące śląskie...

    (cykl felietonów) Dariusz Miłkowski, Polska, 2012

  • 00:20

    Naszaarmia.pl

    (magazyn) Polska,

  • 00:45

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 92, reż.: Gina Martini, Jakub Miszczak, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 01:10

    Łamigłówka

    (quiz) Zimowe Igrzyska Olimpijskie, Polska, 2013

  • 01:15

    Znak orła

    (serial historyczny) odc. 3/14, Pierścień. 1309-1312, reż.: Hubert Drapella, wyst.: Jarosław Makowski, Adam Baumann, Tadeusz Borowski, Eliasz Kuziemski-Oparek, Polska, 1977

  • 01:45

    Dobranocka za oceanem

    (serial animowany) Miś Uszatek, Polska, 1975

  • 02:00
  • 02:25
  • 02:30

    Pogoda

    prow.: Ziemowit Pędziwiatr, Marzena Kawa, Monika Andrzejczyk, Katarzyna Ciepielewska, Maciej Dolega,

  • 02:45

    Głęboka woda 2

    (serial obyczajowy) odc. 2/12, Podrzutek, reż.: Magdalena Łazarkiewicz, wyst.: Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Małgorzata Buczkowska, Rafał Maćkowiak, Filip Pławiak, Polska, 2013

  • 03:35

    Polonia 24

    (magazyn informacyjny)

  • 04:10
  • 04:20

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 997, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 04:50

    Tomasz Lis na żywo

    (talk-show) prow.: Tomasz Lis,

  • 05:40

    Fascynujące śląskie...

    (cykl felietonów) Dariusz Miłkowski, Polska, 2012

  • 20:00

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 20:35

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 21:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 376, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 22:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 262, Mistrzowski gambit, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2007

  • 23:00

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 105, Golaska, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2001

  • 23:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 55, Skradziony skarb, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Polska, 2000

  • 00:00

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 28, Dieta pełnotłusta, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Hanna Śleszyńska, Polska, 2004

  • 00:30

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 381, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 01:30

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 376, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 02:30

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 03:05

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 03:25

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1816, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 04:00

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 226, Bezpieczeństwo i higiena życia, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2006

  • 04:30

    W obiektywie Justyny Steczkowskiej

    (program rozrywkowy) odc. 40, Polska, 2009-2010

  • 05:00

    Ewa gotuje

    (magazyn kulinarny) odc. 162, prow.: Ewa Wachowicz, Polska, 2012

  • 05:30

    Nowoczesna armia

    (magazyn) odc. 7, Okręt podwodny Sokół, prow.: Arkadiusz Kups, Patryk Kuniszewicz, Polska, 2012

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.