zamknij okno

TV 4

, piątek, 08.11, g. 17:30

Nieposkromiona miłość

(telenowela) odc. 49

obsada: Silvia Navarro (Camila Monterde), Cristián de la Fuente (Daniel Díaz Acosta), César Évora (Dionisio Ferrer), Leticia Calderón (Isadora Viuda de Lazcano), Olivia Bucio (Agustina Santos), Mariana Van Rankin (Luz María), Eddy Vilard (Pablo Albarrán), Fernanda Castillo (Viviana del Valle), Florencia de Saracho (Natalia), Alex Sirvent (Rafael Quintana), René Strickler (Mariano Albarrán), María Sorté (Amanda), Yolanda Ventura (Piedad Martínez), Ricardo Franco (Rodolfo), Juan Diego Covarrubias (Yago Albarrán), Héctor Sáez (Licenciado Becerra), Luis Couturier (Cayetano Albarrán), Flavio Medina (Alonso Lazcano), José Elías Moreno (Leoncio Martínez), Alan Estrada (Aarón Quintana), Norma Herrera (Rocío de Albarrán), Lorena del Castillo (Ileana), Magda Guzmán (Refugio), Laura Carmine (Ximena Díaz), Alejandro Ruiz (Padre Anselmo),
produkcja: Meksyk, 2012

Camila podejmuje pracę weterynarza na hacjendzie należącej do jej wuja . Wychodzi za zarządcę farmy, Alonsa. Małżeństwo ją rozczarowuje.

Pokaż program:
  • 04:55

    Pascal: po prostu gotuj

    (magazyn kulinarny) odc. 9/16, Na wyżynach kuchni, prow.: Pascal Brodnicki, Polska, 2009

  • 05:35

    We dwoje

    (program rozrywkowy) odc. 8/16, prow.: Piotr Szwedes, Polska, 2002

  • 06:50

    Męski typ

    (talk-show) odc. 2/4, Adam Małysz, prow.: Agnieszka Cegielska, Polska,

  • 07:20

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 153, Nowe życie, wyst.: Artur Lipiński, Polska,

  • 08:15

    Sędzia Anna Maria Wesołowska

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 450, Śmierć na huśtawce, Polska, 2009

  • 09:15

    Dr House

    (serial obyczajowy) odc. 11/22, reż.: Nelson McCormick, wyst.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, USA, 2004

  • 10:15

    Ostry dyżur 10

    (serial obyczajowy) odc. 6/22, Większe dobro, reż.: Richard Thorpe, wyst.: Noah Wyle, Laura Innes, Laura Cerón, Deezer D, USA, 2003-2004

  • 11:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 12:55

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 154, Psychoza, wyst.: Artur Lipiński, Polska,

  • 13:55

    Sędzia Anna Maria Wesołowska

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 451, Za butelkę wódki, Polska, 2009

  • 14:55

    Bananowy doktor 3

    (serial komediowy) odc. 8/16, wyst.: Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Reshma Shetty, Jill Flint, USA, 2011-2012

  • 15:55

    Czerwony Orzeł 3

    (serial przygodowy) odc. 19-ost., wyst.: David Janer, Javier Gutiérrez, Pepa Aniorte, Inma Cuesta, Hiszpania, 2010-2011

  • 17:05

    Detektyw Monk 8

    (serial kryminalny) odc. 5, reż.: Mary Lou Belli, wyst.: Tony Shalhoub, Jason Gray-Stanford, Ted Levine, Traylor Howard, USA, 2009

  • 18:00

    Dr House

    (serial obyczajowy) odc. 12/22, reż.: Keith Gordon, wyst.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Scott Foley, USA, 2004

  • 19:00

    Bananowy doktor 3

    (serial komediowy) odc. 9/16, wyst.: Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Reshma Shetty, Jill Flint, USA, 2011-2012

  • 06:10

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 07:00

    Sztuka wiary

    (reportaż) reż.: Petro Aleksowski, Polska, 2012

  • 07:30

    Karrypel kontra Groszki

    (serial animowany) odc. 4, Kto kopie dołki, Polska, 1995

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:30

    Wilnoteka

    (magazyn)

  • 10:45

    Polonia w komie

    Kamperomaniacy - Transalpina,

  • 11:00

    Polonia 24

    (magazyn informacyjny)

  • 11:40

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 44, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 12:00

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 946, reż.: Natalia Koryncka-Gruz, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 12:25

    Łamigłówka

    (quiz) Julian Tuwim, Polska, 2013

  • 12:35
  • 12:50

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1001, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 13:50

    Komisarz Alex

    (serial kryminalny) odc. 10, Zaginione starsze panie, wyst.: Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Eugenia Herman, Anna Milewska, Jakub Firewicz, Arkadiusz Detmer, Polska, 2012

  • 14:35

    Zapiski łazęgi

    (cykl felietonów) Dzikie konie, Polska,

  • 14:50

    Mój pierwszy dzień

    (telenowela dokumentalna) reż.: Witold Świętnicki, Polska, 2012

  • 15:25

    Złotopolscy

    (telenowela) odc. 813, Poczucie winy, reż.: Ireneusz Engler, wyst.: Andrzej Nejman, Alina Janowska, Paweł Wawrzecki, Jerzy Turek, Polska, 2006

  • 16:00

    Hala odlotów 2

    (talk-show) odc. 7, Polska jako horror,

  • 16:55

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 44, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 17:22

    Polonia w komie

    Gruzja - Polak,

  • 17:30
  • 17:45

    Łamigłówka

    (quiz) Julian Tuwim, Polska, 2013

  • 17:55

    To był rock!

    (koncert) Dżem, Polska,

  • 18:50

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 946, reż.: Natalia Koryncka-Gruz, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 19:25
  • 19:45

    Dobranocka

    (serial animowany) odc. 50, Noddy w krainie zabawek, Wielka Brytania, 2009

  • 05:55

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 07:40

    Awantura o kasę

    (teleturniej)

  • 08:35

    Gra w ciemno

    (teleturniej) prow.: Krzysztof Ibisz,

  • 09:30

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 211, Los rycerza, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2005

  • 10:30

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 80, Największy przyjaciel człowieka, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Polska, 2006

  • 11:00

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 23, Bardzo miły tatuś, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Polska, 1999

  • 11:30

    Synowie, czyli po moim trupie!

    (serial komediowy) odc. 24, Pusykat, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Paweł Wawrzecki, Michał Rolnicki, Marcin Rój, Polska, 2009

  • 12:00

    Graczykowie

    (serial komediowy) odc. 26, Oferta matrymonialna, wyst.: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Polska, 2000

  • 12:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 24, Miss szkoły, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Polska, 1999

  • 13:00

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 81, Pacjent zwany ordynatorem, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Polska, 2006

  • 13:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 177, Prognoza pogody, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2004

  • 14:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 212, Oddech nieskończoności, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2005

  • 15:00

    Graczykowie

    (serial komediowy) odc. 48, Remont, wyst.: Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Polska, 2000

  • 15:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 78, Kreseczka, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Polska, 2001

  • 16:00

    Daleko od noszy

    (serial komediowy) odc. 116, Afrykańska królowa, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Polska, 2007

  • 16:30

    Synowie, czyli po moim trupie!

    (serial komediowy) odc. 10, Siostrzenica z prowincji, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Paweł Wawrzecki, Michał Rolnicki, Marcin Rój, Polska, 2009

  • 17:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 204, Potęga medytacji, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2005

  • 18:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 497, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 18:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 498, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 19:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 330, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 06:00

    Ukryta miłość

    (telenowela) odc. 104, wyst.: Zuria Vega, Laura Flores, Meksyk, 2012

  • 06:55

    Jaś Fasola

    (serial komediowy) reż.: John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland, wyst.: Rowan Atkinson, Wielka Brytania,

  • 07:25

    What's New, Scooby-Doo?

    (serial animowany) USA,

  • 07:55

    Scooby & Scrappy Doo Show

    (serial animowany) USA, 1979

  • 08:25

    Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

    (serial animowany) USA, 1990-1993

  • 08:55

    Komisarz Rex

    (serial kryminalny) odc. 3, wyst.: Kaspar Capparoni, Fabio Ferri, Pilar Abella, Włochy, 2011

  • 09:55

    Nieposkromiona miłość

    (telenowela) odc. 48, wyst.: Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón, Meksyk, 2012

  • 10:50

    Kiedy się zakocham...

    (serial obyczajowy) odc. 103, wyst.: Silvia Navarro, José Ron, Julieta Rosen, Jessica Coch, Meksyk, 2010

  • 11:50

    Przyjaciele z Kieszonkowa

    (serial animowany) odc. 25, reż.: Orlando Corradi, Włochy, 2011

  • 12:10

    Przyjaciele z Kieszonkowa

    (serial animowany) odc. 26, reż.: Orlando Corradi, Włochy, 2011

  • 12:30

    Simba

    (serial animowany) odc. 39, reż.: Orlando Corradi, Włochy, 1995

  • 13:00

    Dekoratornia

    (magazyn)

  • 13:30

    Tylko miłość

    (serial obyczajowy) odc. 49, reż.: Przemysław Angerman, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Marysia Łyszkowska, Polska, 2008

  • 14:30

    Szpilki na Giewoncie 2

    (serial obyczajowy) odc. 23, wyst.: Magdalena Schejbal, Krzysztof Wieszczek, Małgorzata Pieczyńska, Wojciech Błach, Polska, 2011

  • 15:30

    Komisarz Rex

    (serial kryminalny) odc. 4, wyst.: Kaspar Capparoni, Fabio Ferri, Pilar Abella, Włochy, 2011

  • 16:30

    Hotel 52 4

    (serial obyczajowy) odc. 49, reż.: Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Kaja Paschalska, Paweł Tomaszewski, Rafał Zawierucha, Karol Łukasik, Polska, 2011

  • 17:30

    Nieposkromiona miłość

    (telenowela) odc. 49, wyst.: Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón, Meksyk, 2012

  • 18:30

    Szczenięce lata Toma i Jerry'ego

    (serial animowany) USA, 1990-1993

  • 19:00

    Scooby & Scrappy Doo Show

    (serial animowany) USA, 1979

  • 19:30

    Scooby & Scrappy Doo Show

    (serial animowany) USA, 1979

  • 20:00

    Speed Racer

    (film przygodowy) reż.: Andy Wachowski, Larry Wachowski, wyst.: Emile Hirsch, USA, Australia, Niemcy, 2008

  • 22:50

    Kino oldskul

    (film sensacyjny) Amerykański ninja 2, reż.: Sam Firstenberg, wyst.: Michael Dudikoff, Steve James, USA, 1987

  • 00:35

    Mentalista 3

    (serial kryminalny) odc. 11/24, reż.: Roxann Dawson, wyst.: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, USA, 2010

  • 01:40

    Miss agent

    (komedia sensacyjna) reż.: Donald Petrie, wyst.: Sandra Bullock, Benjamin Bratt, USA, 2000

  • 03:50

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 05:55
  • 20:00

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 20:35

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 21:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 329, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 22:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 212, Oddech nieskończoności, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Polska, 2005

  • 23:00

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 37, Powóz zajechał, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2000

  • 23:30

    Rodzina zastępcza

    (serial komediowy) odc. 142, Nobliwa depresja, wyst.: Piotr Fronczewski, Gabriela Kownacka, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz, Polska, 2003

  • 00:00

    Daleko od noszy 2

    (serial komediowy) odc. 37, Cud nad Wisłą, reż.: Krzysztof Jaroszyński, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Polska, 2010-2011

  • 00:30

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 330, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 01:30

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 329, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 02:30

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 03:05

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 03:25

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1769, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 04:00

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 177, Prognoza pogody, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2004

  • 04:30

    Cafeteria

    (talk-show) odc. 6, Więzienie zmieniło moje życie/Zaginieni, prow.: Marta Grzywacz, 2012

  • 05:30

    Taaaka ryba

    (magazyn wędkarski) odc. 113, Żółwik morski, prow.: Jerzy Biedrzycki,

  • 20:00

    Agent XXL

    (komedia) reż.: Raja Gosnell, wyst.: Martin Lawrence, Nia Long, USA, Niemcy, 2000

  • 22:00

    STOP Drogówka

    (magazyn policyjny) Polska,

  • 23:05

    Żądze i pokusy

    (film erotyczny) USA, 2010

  • 00:50

    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7

    (serial kryminalny) odc. 18, reż.: Michael Vejar Jr., wyst.: Gary Sinise, Sela Ward, Hill Harper, Eddie Cahill, USA, 2010-2011

  • 01:50

    To był dzień

    (program informacyjny) prow.: Magdalena Sakowska, Beata Grabarczyk,

  • 02:50

    4music

    (magazyn muzyczny) prow.: Paulina Sykut-Jeżyna, Marta Leleniewska, Polska, 2013

  • 03:55

    Dekoratornia

    (magazyn)

  • 04:25

    4music

    (magazyn muzyczny) prow.: Paulina Sykut-Jeżyna, Marta Leleniewska, Polska, 2013

  • 05:35

    Mega Chichot

    (program rozrywkowy) prow.: Sławomir Szczęśniak, Polska, 2013

  • 06:05

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.