zamknij okno

TVP 1

, piątek, 24.01, g. 02:05

Świat się kręci

(talk-show)

prowadzący: Agata Młynarska,
produkcja: Polska, 2013

Przegląd najważniejszych informacji ze świata polityki i kultury. Agata Młynarska i zaproszeni przez nią goście komentują wydarzenia z kraju i ze świata, dyskutują na ważne tematy społeczne, omawiają nowe książki, filmy czy płyty, a także przedstawiają warte odwiedzenia miejsca. Ważne miejsce w programie zajmują też występy na żywo muzyków i komików oraz przeglądy prasy i portali internetowych.

Pokaż program:
  • 05:55

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 85/91, Ku chwale Ojczyzny, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Małgorzata Lippman, Małgorzata Sadowska, Mariusz Kiljan, Polska, 2008

  • 06:30

    Lokatorzy

    (serial komediowy) odc. 49/224, Kleptomanka, reż.: Feridun Erol, wyst.: Michał Lesień, Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska, Polska, 2000

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 428, reż.: Waldemar Szarek, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2006

  • 08:00
  • 08:20
  • 08:25
  • 09:15
  • 09:20
  • 10:00
  • 10:05
  • 10:40

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1048, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 11:15

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 216, Klub seniora, reż.: Mariusz Malec, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2005

  • 12:20

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Friuli - Wenecja Julijska. Triest, prow.: Robert Makłowicz,

  • 12:50

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Męska rzecz, Polska, 2009

  • 13:30

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 43, Nie znaczy nie, Polska, 2013

  • 14:20

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki, Polska,

  • 15:10

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 12, reż.: Sylwester Jakimow, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 15:45
  • 16:05
  • 16:10

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1033, wyst.: Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Polska, 2014

  • 17:05

    Herkules

    (serial przygodowy) odc. 13, Obudzone serce, reż.: Bruce Seth Green, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, Lucy Lawless, Matthew Chamberlain, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1048, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 05:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:15

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Wykrywacz kłamstw sprawdzi, ile zarabia mój stary!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:15

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:20

    Detektywi

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 776, Bal gimnazjalny, wyst.: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób, Polska, 2011

  • 07:55

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 8, prow.: Michel Moran, Polska, 2014

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 190, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 86, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1021, Zabójstwo Janiny Chabrzyńskiej, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 99, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 191, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Jak wygonić leniwego syna do pracy?, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 100, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 87, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:25

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 15, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 1999

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 479, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 480, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 222, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 219, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 265, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 13:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 266, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1822, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 220, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 429, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 158, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1823, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 425, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2013

  • 20:00
  • 20:05
  • 20:10
  • 20:20

    Spokojnie, to tylko ekonomia!

    (program edukacyjny) odc. 32, Moja firma,

  • 20:30

    Ojciec Mateusz 5

    Artur Żmijewski, Piotr Polk

    (serial kryminalny) odc. 69, Ogrodnik, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Olga Sarzyńska, Agnieszka Mandat, Polska, 2011

  • 21:25

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 22:25

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Pussy Riot, reż.: Mike Lerner, Maxim Pozdorovkin, USA, Rosja, Wielka Brytania, 2013

  • 23:30

    Człowiek w ogniu

    (dramat sensacyjny) reż.: Elie Chouraqui, wyst.: Scott Glenn, Francja, Włochy, 1987

  • 01:05

    Drużyna A 2

    (serial sensacyjny) odc. 19, Szrotowy interes, reż.: Michael O'Herlihy, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983-1984

  • 02:05

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 02:55

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Józef Glemp. Kapłaństwo i wierność, Polska, 2007

  • 03:10

    Klan

    (telenowela) odc. 2530, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Izabela Trojanowska, Polska, 2013

  • 03:40

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Pussy Riot, reż.: Mike Lerner, Maxim Pozdorovkin, USA, Rosja, Wielka Brytania, 2013

  • 04:45

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Prof. Zbigniew Kączkowski. Uciekłem z Auschwitz, Polska, 2007

  • 05:00
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1049, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 20:40

    Powrót do przyszłości 2

    Christopher Lloyd, Elisabeth Shue, Michael J. Fox

    (komedia SF) reż.: Robert Zemeckis, wyst.: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Lea Thompson, USA, 1989

  • 22:35

    Kocham kino

    (dramat obyczajowy) Delta, reż.: Kornél Mundruczó, wyst.: Orsolya Tóth, Lili Monori, Sándor Gáspár, Węgry, Niemcy, 2008

  • 00:25

    Świat bez tajemnic

    (film dokumentalny) Handel bronią w Europie, reż.: Amandine Chambelland, Francja, 2012

  • 01:15

    Świat bez tajemnic

    (film dokumentalny) Europa - skręt w prawo, reż.: Alexandre Spalaikovitch, Laurent Delhomme, Francja, 2012

  • 02:25

    Delta

    (dramat obyczajowy) reż.: Kornél Mundruczó, wyst.: Orsolya Tóth, Lili Monori, Sándor Gáspár, Węgry, Niemcy, 2008

  • 04:10

    Art Noc

    (koncert) Diego el Cigala,

  • 05:10

    Herkules

    (serial przygodowy) odc. 13, Obudzone serce, reż.: Bruce Seth Green, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, Lucy Lawless, Matthew Chamberlain, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 05:55
  • 20:05

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 9, prow.: Michel Moran, Polska, 2014

  • 20:10

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1855, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Polska, 2014

  • 20:50

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1046, Luksusowa dziewczyna, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:35

    Kuchenne rewolucje

    Magda Gessler

    (program rozrywkowy) odc. 13, Restauracja Viki Lektiko, Elbląg, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 22:40

    Wirus apokalipsy

    (film katastroficzny) reż.: Rainer Matsutani, wyst.: André Hennicke, Sinta Weisz, François Goeske, Niemcy, 2009

  • 00:35

    Rajdy terenowe

    odc. 2, Rajd Dakar 2014,

  • 01:10

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 7, wyst.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Polska, 2013

  • 02:10

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:25

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:45

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.