zamknij okno

TVP 2

, czwartek, 09.01, g. 12:15

Anna Dymna - spotkajmy się

(talk-show) - Mateusz Biernat

obsada: Anna Dymna,

Rozmowy Anny Dymnej z osobami niepełnosprawnymi. Poruszane tematy są związane z problemami, z którymi boryka się każdy człowiek.

Pokaż program:
  • 05:55

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 75, Sztuka gwizdania, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Wojciech Paszkowski, Krzysztof Szekalski, Mariusz Siudziński, Polska, 2008

  • 06:30

    Lokatorzy

    (serial komediowy) odc. 45, Żegnaj, Jacku, reż.: Feridun Erol, wyst.: Michał Lesień, Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska, Polska, 2000

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 418, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2006

  • 08:00
  • 08:50
  • 08:55
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:40

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1041, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 11:20

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 206, Poznam panią, reż.: Artur Urbański, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2005

  • 12:15

    Anna Dymna - spotkajmy się

    (talk-show) Mateusz Biernat, wyst.: Anna Dymna,

  • 12:50

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Na ryby, Polska, 2009

  • 13:25

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 17, Wróżka, Polska, 2013

  • 14:15

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki, Polska,

  • 15:10

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 4, reż.: Karol Klementewicz, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 15:45
  • 16:00
  • 16:10

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 543, Życie za życie, wyst.: Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski, Polska, 2013

  • 17:10

    Herkules

    (serial przygodowy) odc. 5, Ares, reż.: Harley Cokeliss, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:45

    Jeden z dziesięciu

    prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1041, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 05:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:15

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Wykrywacz kłamstw sprawdzi, czy spałeś z tą małolatą!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:15

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:20

    Detektywi

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 751, Kocham cię, wyst.: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób, Polska, 2010

  • 07:55

    Rajdy terenowe

    odc. 4, Rajd Dakar 2014,

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 180, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 76, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 975, Kobiety, wyst.: Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Anna Palka, Polska, 2012

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 89, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 181, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Ważę 26 kg - pomóżcie mi zacząć jeść!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 90, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2014

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 77, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:35

    Rajdy terenowe

    odc. 5, Rajd Dakar 2014,

  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 151, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2002

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 133, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 134, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 212, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 209, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 241, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 13:00

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 242, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1812, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 210, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 176, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 148, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1813, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 413, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2013

  • 20:00
  • 20:15
  • 20:30

    Ojciec Mateusz 5

    Mariusz Bonaszewski

    (serial kryminalny) odc. 66, Obrona konieczna, reż.: Maciej Dutkiewicz, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Aleksandra Konieczna, Mariusz Bonaszewski, Polska, 2011

  • 21:25

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 22:25

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Ja i moich czternaścioro dzieci, reż.: Lucke Campbel, Wielka Brytania, 2009

  • 23:25

    C.K. Dezerterzy

    (komedia) odc. 2-ost., reż.: Janusz Majewski, wyst.: Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Polska, Węgry, 1985

  • 00:40

    Drużyna A 2

    (serial sensacyjny) odc. 11, Betonowa zagadka, reż.: Gilbert M. Shilton, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983-1984

  • 01:30

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 02:25

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Józef Pitoń. Badacz lawin, reż.: Lucyna Smolińska, Polska, 2007

  • 02:40

    Klan

    (telenowela) odc. 2524, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Izabela Trojanowska, Polska, 2013

  • 03:15

    Oglądaj z Andrzejem Fidykiem

    (film dokumentalny) Ja i moich czternaścioro dzieci, reż.: Lucke Campbel, Wielka Brytania, 2009

  • 04:10

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Julia Hartwig. Przyjaźnie, reż.: Maria Nockowska, Polska, 2007

  • 04:25
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1042, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    Inteligent w armii

    (komedia) reż.: Penny Marshall, wyst.: Danny DeVito, Gregory Sporleder, USA, 1994

  • 22:55

    Kocham kino

    (thriller) Essential Killing, reż.: Jerzy Skolimowski, wyst.: Vincent Gallo, Polska, Norwegia, Irlandia, Węgry, 2010

  • 00:35

    Świat bez tajemnic

    (film dokumentalny) Księga rekordów Szutki, reż.: Aleksandar Manić, Czechy, Serbia i Czarnogóra, 2005

  • 02:05

    Essential Killing

    (thriller) reż.: Jerzy Skolimowski, wyst.: Vincent Gallo, Polska, Norwegia, Irlandia, Węgry, 2010

  • 03:35

    Art Noc

    (koncert piosenek Grzegorza Ciechowskiego) "Halucynacje", wyst.: Katarzyna Groniec, Magdalena Kumorek, Mariusz Kiljan, Mariusz Lubomski, Polska, 2007

  • 04:35

    Herkules

    (serial przygodowy) odc. 5, Ares, reż.: Harley Cokeliss, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 05:25
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1847, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Polska, 2014

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 987, Wszystko przez Dorotę, wyst.: Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Anna Palka, Polska, 2012

  • 21:30

    Kuchenne rewolucje

    Magda Gessler

    (program rozrywkowy) odc. 11, Tawerna Ellada, Głogów, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 22:30

    Śmierć z otchłani

    (film katastroficzny) reż.: Hans Horn, wyst.: Lavinia Wilson, Hubertus Grimm, Fahri Ögün Yardim, Katja Weitzenböck, Niemcy, Austria, 2009

  • 00:35

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 5, wyst.: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Andrzej Najman, Bożena Stachura, Polska, 2013

  • 01:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:50

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:10
  • 20:05

    Czarownica

    Nicole Kidman, Shirley MacLaine

    (komedia romantyczna) reż.: Nora Ephron, wyst.: Nicole Kidman, Will Ferrell, Shirley MacLaine, USA, 2005

  • 22:10

    CSI: Kryminalne zagadki Miami 9

    Adam Rodriguez

    (serial kryminalny) odc. 202, reż.: Eric Mirich, wyst.: David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, USA, 2010-2011

  • 23:05

    CSI: Kryminalne zagadki Miami 9

    (serial kryminalny) odc. 203, reż.: David Arquette, wyst.: David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo, USA, 2010-2011

  • 00:05

    Nagle, zeszłego lata

    (dramat psychologiczny) reż.: Joseph L. Mankiewicz, wyst.: Elizabeth Taylor, Katharine Hepburn, Montgomery Clift, USA, 1959

  • 02:50

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.