zamknij okno

TVP 1

, czwartek, 28.11, g. 02:40

Doskonałe popołudnie

(dramat obyczajowy)

reżyseria: Przemysław Wojcieszek,
obsada: Michał Czernecki (Mikołaj Mielczarek), Magdalena Popławska (Anna Knysok, narzeczona Mikołaja), Krzysztof Czeczot (Krzysiek, wspólnik Mikołaja), Sławomir Orzechowski (Henryk Knysok, ojciec Anny), Jerzy Stuhr (Andrzej Mielczarek, ojciec Mikołaja), Małgorzata Dobrowolska (Maria Mielczarek, matka Mikołaja), Dorota Kamińska (Barbara Knysok, matka Anny), Anita Poddębniak (Marta), Krzysztof Dracz (Marek, partner Marii), Piotr Rogucki (operator Jacek), Łukasz Simlat, Paweł Wolak (Jabłecki), Marcin Cecko, Filip Zawada, Gosia (Małgorzata), Paweł Zdun (Michalski), Marysia Grzegorek, Amelia Radecka (w napisach nazwisko: Rodecka),
produkcja: Polska, 2005

Mikołaj (Michał Czernecki) i Anna (Magdalena Popławska) mają się wkrótce pobrać. Zajęci pracą, zaniedbują przygotowania do ślubu. W tym czasie u matki Mikołaja, Marii (Małgorzata Dobrowolska), po 12 latach nieobecności zjawia się jej mąż Andrzej (Jerzy Stuhr). Oboje chcą zacząć wszystko od nowa.

Pokaż program:
  • 05:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Daj mi dowód miłości - weźmy kredyt!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1829, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 262, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 136, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1100, Bizneswoman, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 60, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 263, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mamo, mam dość tej wiochy - chcę do miasta!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 137, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 61, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 97, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2001

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 81, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 82, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 186, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 362, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 12:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 361, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 13:00

    STOP Drogówka

    (magazyn policyjny) Polska,

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1788, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 184, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 150, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 122, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1789, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 380, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2012

  • 20:00
  • 20:10
  • 20:20

    Piąty stadion Live

    (serial komediowy) odc. 49, reż.: Tomasz Konecki, wyst.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Polska, 2013

  • 20:25

    Piłka nożna

    (studio) Liga Mistrzów,

  • 20:40

    Piłka nożna

    (mecz fazy grupowej: Real Madryt - Galatasaray Stambuł) Liga Mistrzów,

  • 23:00

    Piłka nożna

    (studio) Liga Mistrzów,

  • 23:05

    Piłka nożna

    (skróty) Liga Mistrzów,

  • 23:40

    Piłka nożna

    (studio) Liga Mistrzów,

  • 23:50

    Transporter

    (serial sensacyjny) odc. 10/12, reż.: George Mihalka, wyst.: Chris Vance, Andrea Osvárt, François Berléand, Charly Hübner, USA, Niemcy, Francja, Kanada, 2012

  • 00:45

    Drużyna A

    (serial sensacyjny) odc. 7, Królik, który zjadł Las Vegas, reż.: Bruce Kessler, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1983

  • 01:45

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 02:40

    Doskonałe popołudnie

    (dramat obyczajowy) reż.: Przemysław Wojcieszek, wyst.: Michał Czernecki, Magdalena Popławska, Krzysztof Czeczot, Polska, 2005

  • 04:20

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Barbara Kasprowicz. Barcelona, reż.: Andrzej Matynia, Polska, 2007

  • 04:30
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1016, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:45

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 539, Czuły punkt, wyst.: Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski, Polska, 2013

  • 21:45

    Kino relaks

    Josh Lucas, Patrick Dempsey, Reese Witherspoon

    (komedia romantyczna) Dziewczyna z Alabamy, reż.: Andy Tennant, wyst.: Reese Witherspoon, Patrick Dempsey, USA, 2002

  • 23:45

    Reporter polski

    (magazyn) prow.: Joanna Racewicz,

  • 00:25

    Zabójcze umysły 2

    (serial kryminalny) odc. 35/45, reż.: John E. Gallagher, wyst.: Mandy Patinkin, Thomas Gibson, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler, USA, Kanada, 2006

  • 01:25

    Autoportret z kochanką

    (film obyczajowy) reż.: Radosław Piwowarski, wyst.: Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Polska, 1996

  • 03:00

    Reporter polski

    (magazyn) prow.: Joanna Racewicz,

  • 03:40

    Apetyt na życie

    (serial obyczajowy) odc. 25/26, reż.: Michał Rogalski, wyst.: Daria Widawska, Leszek Lichota, Karolina Piechota, Polska, 2010

  • 04:15

    Apetyt na życie

    (serial obyczajowy) odc. 26-ost., reż.: Michał Rogalski, wyst.: Daria Widawska, Leszek Lichota, Karolina Piechota, Polska, 2010

  • 04:50
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1830, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1101, Dużo do stracenia, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Bitwa o dom

    Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski

    (reality show) odc. 13-ost., Finał, Polska, 2013

  • 22:30

    Mumia powraca

    Arnold Vosloo, Brendan Fraser

    (film przygodowy) reż.: Stephen Sommers, wyst.: Brendan Fraser, Rachel Weisz, Freddie Boath, USA, 2001

  • 01:05

    Ugotowani

    (program kulinarno-rozrywkowy) odc. 12, Polska, 2013

  • 02:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:20

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:40

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mamo, mam dość tej wiochy - chcę do miasta!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 04:35
  • 20:00

    Świat według Kiepskich

    Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys

    (serial komediowy) odc. 407, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2013

  • 20:35

    Top Chef

    Ewa Wachowicz, Grzegorz Łapanowski, Joseph Seelesto, Maciej Nowak, Wojciech Modest Amaro

    (reality show) odc. 12, Finał, prow.: Grzegorz Łapanowski, Polska, 2013

  • 22:05

    Głupia i głupsza

    (komedia kryminalna) reż.: Dean Hamilton, wyst.: Pamela Anderson, Kanada, 2007

  • 00:20

    Paróweczki

    (komedia przygodowa) reż.: Mark Steilen, wyst.: Kenan Thompson, Zachary Levi, Fran Kranz, Darrell Hammond, USA, 2008

  • 02:15

    Dziewczyny z fortuną

    (teleturniej) prow.: Anna Lerczak, Bianka Gibaszewska,

  • 03:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.