zamknij okno

TVP 1

, czwartek, 07.11, g. 14:50

Przepis dnia

(magazyn kulinarny)

produkcja: Polska, 2013

Twórcy programu prezentują przepisy na smaczne dania, którymi można urozmaicić tradycyjne domowe menu.

Pokaż program:
  • 05:55

    Faceci do wzięcia

    (serial komediowy) odc. 34/91, Wspomnień czar, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Cezary Pazura, Paweł Wilczak, Małgorzata Sadowska, Joanna Król, Tomasz Jarosz, Polska, 2007

  • 06:30

    Lokatorzy

    (serial komediowy) odc. 28/224, Miłość ci wszystko wybaczy, reż.: Feridun Erol, wyst.: Michał Lesień, Agnieszka Michalska, Ewa Szykulska, Polska, 2000

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 375, reż.: Natalia Koryncka-Gruz, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2005

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:25
  • 09:30
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:35

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1002, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 11:15

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 171, Rodzinne fatum, reż.: Teresa Kotlarczyk, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Emilia Krakowska, Anita Sokołowska, Polska, 2004

  • 12:10

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Islandia "... i Polacy", prow.: Robert Makłowicz,

  • 12:45

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Mariachi, reż.: Andrzej Horubała, Polska, 2007

  • 13:20

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 41/48, Lider, Polska, 2013

  • 14:15

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki,

  • 15:05

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 92, Razem czy osobno, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 15:45
  • 16:05
  • 16:15

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 536, Unik, wyst.: Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski, Polska, 2013

  • 17:15

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 42/48, Problem matki, Polska, 2013

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1002, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 05:05

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Pilnie szukam chłopaka dla mojej mamy!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1818, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 249, Polska, 2013

  • 12:15

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 123, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1089, Domówka, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 47, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 15:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 250, Polska, 2013

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Chcecie mi zmyć makijaż? Nigdy!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 124, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Wawa non stop

    (serial) odc. 48, wyst.: Maciej Tylenda, Dobrosława Stoma, Jacek Mędrala, Jowita Zienkiewicz, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:15

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 70, Waldek w krainie czarów, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2000

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 55, Polowanie na didżeja, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 56, Toksyczna miłość, reż.: Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 173, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 347, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 12:00

    Fat Killers - zabójcy tłuszczu

    (reality show) odc. 9, reż.: Marek Kłosowicz, prow.: Konrad Gaca, Polska, 2013

  • 13:00

    STOP Drogówka

    (magazyn policyjny) Polska,

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1774, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 379, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 602, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 486, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1775, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 362, Więcej, lepiej, taniej, weselej, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Bartosz Żukowski, Polska, 2011

  • 20:00
  • 20:10
  • 20:30

    Ojciec Mateusz 10

    Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela

    (serial kryminalny) odc. 131, Doskonała, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Polska, 2013

  • 21:25

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 22:25

    Wiesz co dobre

    (melodramat) Kierowca dla Wiery, reż.: Paweł Czuchraj, wyst.: Igor Petrenko, Jelena Babienko, Bogdan Stupka, Rosja, Ukraina, 2004

  • 00:25

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Polska, 2013

  • 01:15

    Bonanza

    (serial obyczajowy) odc. 165, Mroczna przeszłość, reż.: Murray Golden, wyst.: Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon, USA, 1959-1973

  • 02:20

    Czarna suknia

    (dramat wojenny) reż.: Janusz Majewski, wyst.: Ida Kamińska, Aleksandra Śląska, Maria Broniewska, Polska, 1967

  • 03:10

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Henryk Samsonowicz. Wybrałem historię, reż.: Lucyna Smolińska, Polska, 2007

  • 03:20

    Pieski świat

    (film dokumentalny) reż.: Paolo Cavara, Gualtiero Jacopetti, Franco Prosperi, Włochy, 1962

  • 05:00
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1003, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    Raj dla par

    Jason Bateman, Jon Favreau, Kristen Bell, Kristin Davis, Malin Akerman, Vince Vaughn

    (komedia romantyczna) reż.: Peter Billingsley, wyst.: Jason Bateman, USA, 2009

  • 22:40

    Kocham kino

    (dramat biograficzny) Besouro, reż.: Joao Daniel Tikhomiroff, wyst.: Aílton Carmo, Brazylia, 2009

  • 00:25

    Świat bez tajemnic. Korzenie Europy

    (film dokumentalny) Klezmerzy w Niemczech, reż.: Krzysztof Zanussi, Caroline Goldie, Niemcy, 2007

  • 01:40

    Bajland

    (komedia) reż.: Henryk Dederko, wyst.: Wojciech Pszoniak, Emil Karewicz, Polska, 2000

  • 03:10

    Art Noc

    (koncert 12. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku) 18 lat to nie grzech..., prow.: Krzysztof Materna, Duże Pe, Polska, 2007

  • 04:00
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1819, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1090, Po godzinach, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 21:30

    Kuchenne rewolucje

    Magda Gessler

    (program rozrywkowy) odc. 10, Paradis, Puck, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 22:30

    Kiler

    Cezary Pazura

    (komedia sensacyjna) reż.: Juliusz Machulski, wyst.: Cezary Pazura, Małgorzata Kożuchowska, Polska, 1997

  • 00:45

    Superwizjer

    (magazyn reporterów) prow.: Jolanta Konopka,

  • 01:20

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:35

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 02:55

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Chcecie mi zmyć makijaż? Nigdy!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 03:50
  • 20:00

    Zdrady

    (serial paradokumentalny) odc. 23, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek, Polska, 2013

  • 21:00

    Hotel 52 7

    (serial obyczajowy) odc. 88, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Marek Bukowski, Filip Bobek, Kamil Kula, Polska, 2013

  • 22:00

    2XL

    (serial obyczajowy) odc. 10, reż.: Bodo Kox, wyst.: Edyta Jungowska, Elżbieta Romanowska, Przemysław Sadowski, Polska, 2013

  • 23:00

    Fat Killers - zabójcy tłuszczu

    (reality show) odc. 9, reż.: Marek Kłosowicz, prow.: Konrad Gaca, Polska, 2013

  • 00:15

    Zemsta kobiety w średnim wieku

    (dramat obyczajowy) reż.: Sheldon Larry, wyst.: Christine Lahti, Bryan Brown, USA, 2004

  • 02:00

    Dziewczyny z fortuną

    (teleturniej) prow.: Anna Lerczak, Bianka Gibaszewska,

  • 03:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.