zamknij okno

TVN

, poniedziałek, 05.08, g. 05:10

Rozmowy w toku

(talk-show) - Jak wypchnąć męża nieroba do pracy?

prowadzący: Ewa Drzyzga,
produkcja: Polska,

Program o problemach codzienności. Bohaterowie opowiadają o swoich kłopotach i sposobach ich rozwiązywania. Program prowadzi Ewa Drzyzga.

Pokaż program:
  • 05:55
  • 08:00
  • 08:15
  • 08:20
  • 08:55

    Ojciec Mateusz 3

    (serial kryminalny) odc. 38, Sprawa Świętego Mikołaja, reż.: Andrzej Kostenko, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Delfina Wilkońska, Jolanta Juszkiewicz, Paulina Chruściel, Polska, 2010

  • 09:55

    BBC w Jedynce

    (film przyrodniczy) odc. 2/3, Olbrzymy oceanów, Wielka Brytania, 2011

  • 11:00

    Siostry

    (serial obyczajowy) odc. 7/13, Cygańska córka, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Maria Pakulnis, Magdalena Warzecha, Marta Lipińska, Joanna Bogacka, Polska, 2009

  • 12:00
  • 12:05

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:25

    Nie ma rady na odpady?

    (magazyn ekologiczny) Drugie życie świetlówki, Polska, 2013

  • 12:50

    Zwierzęta świata

    (film dokumentalny) Dzika planeta. Koala. Rodzinne sekrety, Wielka Brytania, 2007

  • 13:25

    Młodzi konstruktorzy

    (program edukacyjny) USA, 2008

  • 13:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2438, reż.: Jakub Ruciński, Jarosław Marszewski, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 14:20

    Palce lizać

    (serial obyczajowy) odc. 2/9, Wielkie pieniądze, reż.: Radosław Piwowarski, wyst.: Krzysztof Kowalewski, Hanka Bielicka, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Polska, 1999

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:25

    Bonanza

    (serial obyczajowy) odc. 108, Szlachetny rycerz, reż.: William F. Claxton, wyst.: Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon, USA, 1959-1973

  • 16:20

    Pszczółka Maja

    (serial animowany) odc. 29, Wielka kradzież pyłku, Niemcy, 2013

  • 16:30

    Pszczółka Maja

    (serial animowany) odc. 30, Ogród Mai, Niemcy, 2013

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Życie nad rozlewiskiem

    (serial obyczajowy) odc. 7/13, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Justyna Grzybek, Polska, 2011

  • 18:25

    Filantrop

    (serial przygodowy) odc. 1/8, reż.: Peter Horton, wyst.: James Purefoy, Neve Campbell, Michael K. Williams, Lindy Booth, USA, Czechy, Wielka Brytania, 2009

  • 19:10

    Kolarstwo

    Nutella Mini Tour de Pologne,

  • 19:15

    Wieczorynka

    (serial animowany) odc. 1, Kulfon, co z ciebie wyrośnie?!, Polska, 1996

  • 19:30
  • 06:00

    Dwójka Dzieciom

    (serial animowany) odc. 19/39, Przygód kilka wróbla Ćwirka, Polska, 1985

  • 06:10

    Dwójka Dzieciom

    (serial animowany) odc. 20/39, Przygód kilka wróbla Ćwirka, Polska, 1986

  • 06:25

    Kariera Nikodema Dyzmy

    (serial obyczajowy) odc. 6/7, reż.: Jan Rybkowski, Marek Nowicki, wyst.: Roman Wilhelmi, Jerzy Bończak, Bronisław Pawlik, Grażyna Barszczewska, Polska, 1980

  • 07:35

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 288, reż.: Mariusz Malec, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2004

  • 08:35

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 289, reż.: Mariusz Malec, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2004

  • 09:30

    Wiadomości z drugiej ręki

    (serial komediowy) odc. 26, reż.: Jarosław Banaszek, wyst.: Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Łaska, Marek Barbasiewicz, Maria Pakulnis, Polska, 2011

  • 10:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 937, reż.: Krzysztof Rogala, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 10:35

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 105, Internetowe uczucie, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Krzysztof Pieczyński, Marian Opania, Polska, 2002

  • 11:40

    Coś dla ciebie

    (magazyn)

  • 12:10

    Familiada

    (teleturniej) prow.: Karol Strasburger,

  • 12:45

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Rumunia - U Szeklerów, prow.: Robert Makłowicz,

  • 13:20

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Gambia, Polska, 2007

  • 13:50

    Czas honoru 4

    (serial wojenny) odc. 46, Znak Rosenfarba, reż.: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Maciej Zakościelny, Polska, 2011

  • 14:50

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 24, reż.: Sylwester Jakimow, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 15:20

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 25, Kwestia zaufania, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2011

  • 15:55

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 978, reż.: Jarosław Sypniewski, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 16:55

    Kabaretowy Klub Dwójki

    (program rozrywkowy) wyst.: Tomasz Jachimek, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, 2009

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    Tadeusz Sznuk

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 04:55

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:10

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Jak wypchnąć męża nieroba do pracy?, prow.: Ewa Drzyzga, Polska,

  • 06:10

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:50

    Ostry dyżur 14

    (serial obyczajowy) odc. 8, reż.: Laura Innes, wyst.: Noah Wyle, Laura Innes, Laura Cerón, Maura Tierney, USA, 2007-2008

  • 08:50

    Detektywi

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 805, Nigdy nie zrozumiem, wyst.: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób, Polska, 2011

  • 09:20

    Kuchenne rewolucje

    (program rozrywkowy) odc. 2, Restauracja Colloseum, prow.: Magda Gessler, Polska, 2011

  • 10:20

    Sędzia Anna Maria Wesołowska

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 487, Polska,

  • 11:20

    Ugotowani

    (reality show) odc. 9, Polska, 2010

  • 12:20

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 45, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:20

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 142, Polska, 2013

  • 14:20

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 599, Opamiętaj się, wyst.: Anna Palka, Rafał Kopacz, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Polska, 2009

  • 15:05

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 165, wyst.: Artur Lipiński, Piotr Ostafi, Justyna Koska-Janusz, Polska,

  • 16:05

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Biorę kąpiel 20 razy dziennie, żeby nie umrzeć, prow.: Ewa Drzyzga, Polska,

  • 17:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 46, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 18:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 143, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 08:45

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 386, Porwane niemowlę, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 09:10

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 387, Krótkowzroczne morderstwo, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 09:40

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 107, Naiwna nastoletnia matka zakochuje się w artyście ulicznym, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 10:40

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 281, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 11:45

    Pamiętniki z wakacji 2

    (serial paradokumentalny) odc. 32, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2011-2012

  • 12:45

    Dom nie do poznania

    (reality show) odc. 123, prow.: Ty Pennington, USA, 2007

  • 13:45

    Dom nie do poznania

    (reality show) odc. 124, prow.: Ty Pennington, USA, 2007

  • 14:45

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 274, Skradzione dziecko, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2011

  • 15:15

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 275, Błękitna krew, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2011

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:40

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 412, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 17:40

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 305, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 268, Redaktorka, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2007

  • 20:00
  • 20:04

    Kolarstwo

    (kronika) Tour de Pologne,

  • 20:05

    GOL T-Mobile Ekstraklasa

    (magazyn piłkarski)

  • 20:15
  • 20:25

    Wakacyjny hit Jedynki

    Maria Mamona, Wojciech Solarz

    (komedia obyczajowa) U Pana Boga w ogródku, reż.: Jacek Bromski, wyst.: Wojciech Solarz, Emilian Kamiński, Polska, 2007

  • 22:35

    Serialowe lato Jedynki

    (serial kryminalny) odc. 18/21, 07 zgłoś się, reż.: Krzysztof Szmagier, wyst.: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Jerzy Rogalski, Polska, 1984

  • 23:55

    Serialowe lato Jedynki

    (serial SF) odc. 20/22, Przebłysk jutra, reż.: Leslie Libman, wyst.: Joseph Fiennes, John Cho, Jack Davenport, Sonya Walger, USA, 2009

  • 00:45

    Wakacyjny seans filmowy

    (komedia) Żandarm i policjantki, reż.: Jean Girault, Tony Aboyantz, wyst.: Francja, 1982

  • 02:35

    Bonanza

    (serial obyczajowy) odc. 108, Szlachetny rycerz, reż.: William F. Claxton, wyst.: Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker, Michael Landon, USA, 1959-1973

  • 03:30

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Maria Wiśniewska. Ja i powstanie warszawskie, reż.: Halina Kramarczuk, Polska, 2007

  • 03:35

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 04:40
  • 20:10

    Kabaretowe wakacje z duchami. Horror Travel

    (program rozrywkowy) odc. 1, Polska, 2012

  • 21:15

    Dublerzy

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 3/4, reż.: Marcin Ziębiński, Denis Delić, wyst.: Robert Gonera, Andrzej Grabowski, Polska, 2006

  • 22:00

    Dublerzy

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 4-ost., reż.: Marcin Ziębiński, Denis Delić, wyst.: Robert Gonera, Andrzej Grabowski, Polska, 2006

  • 23:00

    Paradoks

    Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Janusz Łagodziński

    (serial kryminalny) odc. 6, Lęk, reż.: Greg Zgliński, wyst.: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Polska, 2012

  • 23:55

    Czy świat oszalał?

    (film dokumentalny) Roznosiciele radości, reż.: Krzysztof Rogulski, Polska, 2009

  • 01:10

    Siostra Jackie 2

    (serial obyczajowy) odc. 15, reż.: Alan Taylor, wyst.: Edie Falco, Eve Best, Merritt Wever, Paul Schulze, USA, 2010

  • 01:35

    Siostra Jackie 2

    (serial obyczajowy) odc. 16, reż.: Alan Taylor, wyst.: Edie Falco, Eve Best, Merritt Wever, Paul Schulze, USA, 2010

  • 02:15

    Dublerzy

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 3/4, reż.: Marcin Ziębiński, Denis Delić, wyst.: Robert Gonera, Andrzej Grabowski, Polska, 2006

  • 03:10

    Dublerzy

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 4-ost., reż.: Marcin Ziębiński, Denis Delić, wyst.: Robert Gonera, Andrzej Grabowski, Polska, 2006

  • 04:00

    Oficerowie

    (serial sensacyjny) odc. 13-ost., Oddany chleb, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Cezary Pazura, Katarzyna Cynke, Borys Szyc, Polska, 2006

  • 04:55

    Kabaretowy Klub Dwójki

    (program rozrywkowy) wyst.: Tomasz Jachimek, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, 2009

  • 05:40
  • 20:05

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 874, Mały tancerz, wyst.: Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Polska, 2011

  • 20:50

    Surowi rodzice

    (reality show) odc. 10, Polska, 2013

  • 21:50

    Sekrety chirurgii

    (reality show) odc. 10, Polska, 2013

  • 22:50

    Przepis na życie

    Borys Szyc

    (serial obyczajowy) odc. 10, wyst.: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Polska, 2013

  • 23:50

    Dowody zbrodni 7

    (serial kryminalny) odc. 12, reż.: John Finn, wyst.: Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry, Brian Howe, Daniel Baldwin, Alan Blumenfeld, Ismael 'East' Carlo, USA, 2009-2010

  • 00:50

    Tajemnice Smallville 8

    (serial SF) odc. 10, reż.: Jeannot Szwarc, wyst.: Tom Welling, Allison Mack, Kristin Kreuk, Michael Rosenbaum, Sam Witwer, USA, Kanada, USA, 2008-2009

  • 01:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:10

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) odc. 1004, Polska,

  • 03:30

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Biorę kąpiel 20 razy dziennie, żeby nie umrzeć, prow.: Ewa Drzyzga, Polska,

  • 04:25

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.