zamknij okno

POLSAT

, sobota, 13.07, g. 06:00

Nowy dzień z Polsat News

(program informacyjny)

prowadzący: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

Pasmo poranne o charakterze informacyjnym. W programie m.in. wiadomości polityczne, gospodarcze i sportowe, rozmowy z politykami itd.

Pokaż program:
  • 06:20

    Plebania

    (serial obyczajowy) odc. 1513, reż.: Iwona Siekierzyńska, Wojciech Solarz, wyst.: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Górka, Polska, 2010

  • 06:45

    Plebania

    (serial obyczajowy) odc. 1514, reż.: Iwona Siekierzyńska, Wojciech Solarz, wyst.: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Górka, Polska, 2010

  • 07:10

    Las bliżej nas

    (serial dokumentalny) odc. 36, Ochrona lasu, Polska, 2010-2013

  • 07:25

    Rok w ogrodzie

    (magazyn) prow.: Witold Czuksanow, Marek Jezierski,

  • 07:50

    Strefa bezpieczeństwa

    (magazyn) Pigułka gwałtu,

  • 08:00

    Polski Wynalazek 2013

    (reportaż) odc. 1,

  • 08:25

    Dora poznaje świat

    (serial animowany) odc. 39, Leon - lew cyrkowy, Kanada, USA, 2002-2003

  • 08:55

    Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości

    (serial animowany) odc. 21, Ojciec spod ciemnej gwiazdy, reż.: Lane Lueras, Luther McLaurin, USA, 2011

  • 09:35

    SpongeBob Kanciastoporty 3

    (serial animowany) odc. 46, Efekt kuli śnieżnej/Bezcenny śmieć Kraba, USA, 2002-2004

  • 10:00

    Glob

    (magazyn nowości naukowych)

  • 10:35

    Szlakiem gwiazd

    (cykl reportaży) Janusz Panasewicz, Polska, 2012

  • 11:00

    Bananowy doktor 2

    (serial obyczajowy) odc. 5, reż.: Matthew Penn, wyst.: Mark Feuerstein, Paulo Costanzo, Jill Flint, Reshma Shetty, USA, 2010

  • 11:50

    Żandarm w Nowym Jorku

    (komedia) reż.: Jean Girault, wyst.: Louis de Funes, Francja, Włochy, 1965

  • 13:45

    Zwierzęta świata

    (serial przyrodniczy) odc. 21, Najmłodsi w zoo, Niemcy, 2011

  • 14:20

    Okrasa łamie przepisy

    (magazyn kulinarny) Polskie jabłko, prow.: Karol Okrasa,

  • 14:50

    U Pana Boga za piecem

    (komedia) reż.: Jacek Bromski, wyst.: Ira Łaczina, Polska, 1998

  • 16:30

    Wiatr w żagle

    (cykl reportaży) Polska, 2013

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30

    Ojciec Mateusz 4

    (serial kryminalny) odc. 48, Śmierć na żywo, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Zbigniew Lesień, Hanna Konarowska, Piotr Ligienza, Polska, 2010

  • 18:20

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 19:00

    Wieczorynka

    (serial animowany) Smerfy, reż.: Ray Patterson, Jose Dutillieu, Belgia, 1988

  • 19:30
  • 05:30

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:50

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:55

    Perfekcyjna pani domu

    (program rozrywkowy) odc. 5, prow.: Małgorzata Rozenek, Polska, 2013

  • 08:55

    Bitwa o dom

    (reality show) odc. 2, Polska, 2013

  • 09:55

    Ugotowani

    (program rozrywkowy) odc. 8, Polska, 2012

  • 10:55

    X Factor

    (program rozrywkowy) odc. 6, wyst.: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, prow.: Patricia Kazadi, Polska, 2013

  • 12:30

    Top Model. Zostań modelką

    (reality show) odc. 6, wyst.: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, prow.: Joanna Krupa, Polska, 2013

  • 13:30

    Top Model. Zostań modelką

    (reality show) odc. 7, wyst.: Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, prow.: Joanna Krupa, Polska, 2013

  • 14:30

    Perfekcyjna pani domu

    (program rozrywkowy) odc. 6, prow.: Małgorzata Rozenek, Polska, 2013

  • 15:30

    Sekrety chirurgii

    (reality show) odc. 6, Polska, 2013

  • 16:30

    Smakuj świat z Pascalem

    (reality show) odc. 1/8, prow.: Pascal Brodnicki,

  • 17:00

    Surowi rodzice

    (reality show) odc. 6, Polska, 2013

  • 18:00

    Kuchenne rewolucje

    (program rozrywkowy) odc. 13-ost., Restauracja Gaumarjos, Warszawa, prow.: Magda Gessler, Polska, 2012

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:30
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 07:45

    Co nowego u Scooby'ego?

    (serial animowany) odc. 1, USA,

  • 08:15

    Geniusze w pieluchach

    (komedia) reż.: Bob Clark, wyst.: Kathleen Turner, Christopher Lloyd, USA, 1999

  • 10:15

    Ewa gotuje

    (magazyn kulinarny) odc. 184, prow.: Ewa Wachowicz, Polska, 2013

  • 10:55

    Scooby-Doo i Król Goblinów

    (film animowany) reż.: Joe Sichta, USA, 2008

  • 12:25

    Eragon

    (film fantasy) reż.: Stefen Fangmeier, wyst.: Edward Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, USA, 2006

  • 14:35

    Jaś Fasola

    (serial komediowy) odc. 7, reż.: John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland, wyst.: Rowan Atkinson, Wielka Brytania, 1992

  • 15:15

    Nieprawdopodobne, a jednak

    (serial paradokumentalny) odc. 6, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:45

    Pamiętniki z wakacji 3

    (serial paradokumentalny) odc. 38, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 16:45

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 368, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 17:45

    Magia bez tajemnic

    (program rozrywkowy) odc. 11, USA, 2008

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 245, Wesołych świąt, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2007

  • 20:00
  • 20:07

    Rajdy terenowe

    Rajd Silk Way,

  • 20:10
  • 20:25

    Hit na sobotę

    Bruce Willis

    (thriller) Osaczony, reż.: Florent Emilio Siri, wyst.: Bruce Willis, Kevin Pollak, Jimmy Bennett, USA, Niemcy, 2005

  • 22:20

    Wrzuć na luuuz

    (serial komediowy) Siedem słów, reż.: Małgorzata Kosturkiewicz, wyst.: Piotr Bałtroczyk, Rafał Rutkowski, Katarzyna Bujakiewicz, Polska, 2013

  • 22:30

    Weekendowe kino Jedynki

    (western) Anioł zemsty, reż.: David S. Cass Sr., wyst.: Kevin Sorbo, Nick Chinlund, Cynthia Watros, Richard Lee Jackson, USA, 2007

  • 00:05

    Męska rzecz na Dzikim Zachodzie

    (western) Był tu Willie Boy, reż.: Abraham Polonsky, wyst.: Robert Redford, USA, 1969

  • 01:50

    Legenda Tatr

    (film obyczajowy) reż.: Wojciech Solarz, wyst.: Rafał Królikowski, Jerzy Trela, Polska, 1994

  • 03:45

    Zagubieni 6

    (serial przygodowy) odc. 4/18, reż.: Tucker Gates, wyst.: Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway, USA, 2010

  • 04:30
  • 20:00

    Siatkówka mężczyzn

    (mecz fazy grupowej: Bułgaria - Polska) Liga Światowa,

  • 22:40

    Uliczny wojownik

    (film sensacyjny) reż.: Steven E. de Souza, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Raul Julia, Kylie Minogue, USA, Japonia, 1994

  • 00:45

    Rajd ku słońcu

    (thriller) reż.: Michael Cimino, wyst.: Woody Harrelson, Jon Seda, Anne Bancroft, USA, 1996

  • 03:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.