zamknij okno

TVN

, piątek, 26.04, g. 17:55

Ukryta prawda

(serial paradokumentalny) odc. 180

produkcja: Polska, 2013

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich.

Pokaż program:
  • 05:15

    Bali

    (serial animowany) odc. 30, Nie płacz, Tamaro!, Francja, 2006

  • 05:25

    Opowiedz nam coś, Milu

    (serial animowany) odc. 45, Nierozważna królowa, Francja, Belgia, 2006

  • 05:35
  • 05:55
  • 08:00
  • 08:05
  • 08:09
  • 08:30

    Domisie

    (program dla dzieci) Lepiej nosić niż się prosić, Polska, 2013

  • 08:55
  • 09:30

    Natura w Jedynce

    (film dokumentalny) Mój przyjaciel krokodyl, reż.: Damon Foster, Craig Foster, RPA, 2012

  • 10:35

    Słownik polsko@polski

    (talk-show prof. Jana Miodka) Polska, 2010-2013

  • 11:05

    Plebania

    (serial obyczajowy) odc. 1467, reż.: Jerzy Sztwiertnia, Jarosław Banaszek, wyst.: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Górka, Polska, 2010

  • 11:30

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5822, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 12:00
  • 12:05

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:25

    Nie ma rady na odpady?

    (magazyn ekologiczny) Drugie życie szklanej butelki, Polska, 2013

  • 12:50

    Zwierzęta świata

    (serial przyrodniczy) odc. 10, Najmłodsi w zoo, Niemcy, 2011

  • 13:25

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 13:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2437, reż.: Jakub Ruciński, Jarosław Marszewski, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 14:25

    Statyści

    (serial komediowy) odc. 2/6, reż.: Michał Kwieciński, wyst.: Kinga Preis, Bartosz Opania, Anna Romantowska, Polska, 2006

  • 15:00
  • 15:15
  • 15:25

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 16:25

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5823, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Opole! Kocham Cię!

    (cykl felietonów) Polska, 2013

  • 18:20

    Ranczo 7

    (serial obyczajowy) odc. 86, Droga na szczyt, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Polska, 2013

  • 19:10

    Miś Uszatek zaprasza

    (serial animowany) odc. 8, Co się stało, Polska, 1990

  • 19:12

    Wieczorynka

    (serial animowany) Miś Uszatek, reż.: Dariusz Zawilski, Polska, Polska, 1975

  • 19:30
  • 04:55

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:15

    Rozmowy w toku

    (talk-show) prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:10

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:15

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1751, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 07:50

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 38, prow.: Michel Moran, Polska, 2013

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 179, Polska, 2013

  • 12:10

    Kocham. Enter

    (serial paradokumentalny) odc. 9, Powołanie, wyst.: Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska, Polska, 2013

  • 13:10

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 53, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 14:10

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1030, Spokojne życie, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:50

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 97, wyst.: Artur Lipiński, Piotr Ostafi, Justyna Koska-Janusz, Polska,

  • 15:50

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Nie zgadniesz, ile schudłam!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 16:55

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 54, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 17:55

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 180, Polska, 2013

  • 18:55

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 39, prow.: Michel Moran, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 08:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 308, Cień zdrady, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Polska, 2009

  • 09:00

    Świat według Bundych

    (serial komediowy) odc. 244, wyst.: Ed O'Neill, Katey Sagal, Christina Applegate, David Faustino, USA, 1996

  • 09:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 211, Szczur lądowy, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2006

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 39, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 213, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Duval i Moretti

    (serial kryminalny) odc. 10, reż.: Dominique Guillo, wyst.: Alexandre Brasseur, Emmanuel Patron, Rebecca Hampton, Magloire Delcros-Varaud, Francja, 2008

  • 13:00

    Przyjaciółki 2

    (serial obyczajowy) odc. 22, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Polska, 2013

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1695, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 310, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 538, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 416, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1696, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 402, Widziadło, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2012

  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 930, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    Rodzinka.pl

    Tomasz Karolak

    (serial komediowy) odc. 93, Videofilmowanie, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 21:10

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 94, Szykujemy święta, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 21:45

    Dzięki Bogu już weekend

    Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier

    (program rozrywkowy) Polska, 2013

  • 23:05

    Tylko dla dorosłych

    (program rozrywkowy) prow.: Piotr Kędzierski, Polska, 2013

  • 23:15

    Piąty stadion

    (serial komediowy) odc. 65, Sędzia, reż.: Tomasz Konecki, wyst.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Polska, 2012-2013

  • 23:25

    Kryminalne zagadki Las Vegas 10

    (serial kryminalny) odc. 18/23, reż.: Brad Tanenbaum, wyst.: Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Paul Guilfoyle, USA, Kanada, 2009

  • 00:20

    Paradoks

    (serial kryminalny) odc. 8/13, Profil, reż.: Borys Lankosz, wyst.: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Polska, 2012

  • 01:15

    PitBull 2

    (serial sensacyjny) odc. 9, reż.: Patryk Vega, wyst.: Marcin Dorociński, Paweł Królikowski, Andrzej Grabowski, Polska, 2007

  • 02:05

    Nocne graffiti

    (film sensacyjny) reż.: Maciej Dutkiewicz, wyst.: Marek Kondrat, Kasia Kowalska, Polska, 1996

  • 03:45

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.