zamknij okno

TVP 1

, piątek, 05.04, g. 20:30

Anna German

(serial biograficzny) odc. 6/10

reżyseria: Waldemar Krzystek, Aleksandr Timienko,
obsada: Joanna Moro (Anna German), Szymon Sędrowski (Zbyszek, mąż Anny), Marat Baszarow (Walentyn Ławriszin), Maria Poroszyna (Irma Martens, matka Anny), Jekaterina Wasiliewa (babcia Anny German), Julia Rutberg (Anna Achmatowa), Konstantin Miłowanow (Eugen German), Marieta Żukowska (Aniela), Agnieszka Sienkiewicz (Magda), Mariusz Adamski (Piotr), Wojciech Rusin (Jan), Karolina Gorczyca (Jadwiga), Olga Frycz (Janeczka), Zbigniew Styrczula (Junosza), Krzysztof Krupiński (dyrektor estrady wrocławskiej), Anna Kirina (Anna German), Mariusz Jakus, Mateusz Jordan-Młodzianowski,
produkcja: Rosja, Ukraina, Polska, Chorwacja, 2012

Historia polskiej piosenkarki i kompozytorki, Anny German (Joanna Moro), która urodziła się w 1936 roku w Urgenczu w Uzbekistanie.

Pokaż program:
  • 05:15

    Bali

    (serial animowany) odc. 24, Za dużo bajek!, Francja, 2006

  • 05:30

    Opowiedz nam coś, Milu

    (serial animowany) odc. 42, Smok z jeziora, Francja, Belgia, 2006

  • 05:35
  • 05:55
  • 08:00
  • 08:05
  • 08:09
  • 08:30

    Domisie

    (program dla dzieci) Zagubieni w bajkach,

  • 09:00
  • 09:40

    Natura w Jedynce

    (serial dokumentalny) odc. 2/4, Dziewiczy kontynent, USA, 2012

  • 10:35

    Słownik polsko@polski

    (talk-show prof. Jana Miodka) Polska, 2010-2013

  • 11:05

    Plebania

    (serial obyczajowy) odc. 1455, reż.: Iwona Siekierzyńska, Wojciech Solarz, wyst.: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Górka, Polska, 2010

  • 11:30

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5807, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 12:00
  • 12:10

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:30

    Nie ma rady na odpady?

    (magazyn ekologiczny) Drugie życie śmieci, Polska, 2013

  • 12:50

    Zwierzęta świata

    (serial przyrodniczy) odc. 7, Najmłodsi w zoo, Niemcy, 2011

  • 13:30

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 14:00

    Klan

    (telenowela) odc. 2425, reż.: Jakub Ruciński, Jarosław Marszewski, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Polska, 2013

  • 14:30

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 89, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2013

  • 15:00
  • 15:15
  • 15:25

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 16:25

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5808, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:20

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Opole! Kocham Cię!

    (cykl felietonów) Polska, 2013

  • 18:20

    Ranczo 7

    (serial obyczajowy) odc. 83, Model życia artysty, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Polska, 2013

  • 19:10

    Miś Uszatek zaprasza

    (serial animowany) odc. 5, Nie mam czasu, Polska, 1990

  • 19:15

    Wieczorynka

    (serial animowany) Miś Uszatek, Polska, 1975

  • 19:30
  • 04:55

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:15

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Wstydzę się rozebrać przed własnym mężem!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 06:10

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:15

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1739, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Polska, 2013

  • 07:50

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 23, prow.: Michel Moran, Polska, 2013

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 164, Polska, 2013

  • 12:10

    Kocham. Enter

    (serial paradokumentalny) odc. 38, Dla niej wszystko, wyst.: Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska, Polska, 2013

  • 13:10

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 38, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 14:10

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1018, Baranek, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:50

    Kocham. Enter

    (serial paradokumentalny) odc. 39, Kibice, wyst.: Sylwia Nowiczewska, Agnieszka Płoszajska, Polska, 2013

  • 15:50

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Masz powiększyć piersi i już!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 16:55

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 39, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 17:55

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 165, Polska, 2013

  • 18:55

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 24, prow.: Michel Moran, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 08:00

    Rodzina zastępcza plus

    (serial komediowy) odc. 293, Długość smyczy, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Polska, 2008

  • 09:00

    I kto tu rządzi?

    (serial komediowy) odc. 44, Kobieta spełniona, reż.: Maciej Ślesicki, wyst.: Bogusław Linda, Małgorzata Foremniak, Michał Boczkowski, Polska, 2008

  • 09:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 196, Redaktor naczelny, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2005

  • 10:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 24, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 198, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Wzór 5

    (serial kryminalny) odc. 97, reż.: Ralph Hemecker, wyst.: David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch, Sophina Brown, USA, 2008

  • 13:00

    Przyjaciółki 2

    (serial obyczajowy) odc. 19, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Polska, 2013

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1680, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 295, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Sieger, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 523, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2013

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 401, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    Maciej Radel, Mateusz Banasiuk

    (serial obyczajowy) odc. 1681, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 384, Trzeba zabić tę miłość, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Polska, 2012

  • 20:00
  • 20:15
  • 20:30

    Anna German

    Joanna Moro

    (serial biograficzny) odc. 6/10, reż.: Waldemar Krzystek, Aleksandr Timienko, wyst.: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Rosja, Ukraina, Polska, Chorwacja, 2012

  • 21:30

    Gruby i chudszy

    Eddie Murphy, Jada Pinkett Smith

    (komedia) reż.: Tom Shadyac, wyst.: Eddie Murphy, USA, 1996

  • 23:15

    Nie kłam, kochanie

    (komedia romantyczna) reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Adamczyk, Beata Tyszkiewicz, Polska, 2008

  • 01:05

    Tajemnica twierdzy szyfrów

    (serial wojenny) odc. 5/13, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Paweł Małaszyński, Borys Szyc, Paweł Deląg, Polska, 2006

  • 01:55

    Opole! Kocham Cię!

    (cykl felietonów) Polska, 2013

  • 02:15

    Czerwony smok

    (thriller) reż.: Brett Ratner, wyst.: Edward Norton, Anthony Hopkins, Ralph Fiennes, USA, Niemcy, 2002

  • 04:10

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 05:15
  • 20:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 915, reż.: Jacek Gąsiorowski, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 20:40

    Rodzinka.pl

    Halina Skoczyńska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak

    (serial komediowy) odc. 87, O szkole i kobietach, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 21:10

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 88, Niezależność, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 21:45

    Dzięki Bogu już weekend

    (program rozrywkowy) Polska, 2013

  • 23:05

    Tylko dla dorosłych

    (program rozrywkowy) prow.: Piotr Kędzierski, Polska, 2013

  • 23:15

    Piąty stadion

    (serial komediowy) odc. 62, CV, reż.: Tomasz Konecki, wyst.: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Polska, 2012-2013

  • 23:25

    Kryminalne zagadki Las Vegas 10

    (serial kryminalny) odc. 15/23, reż.: Alec Smight, wyst.: Laurence Fishburne, Marg Helgenberger, George Eads, Paul Guilfoyle, USA, Kanada, 2009

  • 00:20

    Paradoks

    (serial kryminalny) odc. 5/13, Miłość, reż.: Greg Zgliński, wyst.: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Polska, 2012

  • 01:15

    PitBull 2

    (serial sensacyjny) odc. 6, reż.: Patryk Vega, wyst.: Marcin Dorociński, Paweł Królikowski, Andrzej Grabowski, Polska, 2007

  • 02:05

    Van Veeteren: Karambol

    (film kryminalny) reż.: Daniel Lind Lagerlöf, wyst.: Sven Wollter, Szwecja, Dania, Niemcy, Norwegia, Finlandia, 2005

  • 03:35
  • 20:00

    Superkino

    Kristen Stewart, Robert Pattinson

    (horror) Saga "Zmierzch": Księżyc w nowiu, reż.: Chris Weitz, wyst.: Kristen Stewart, Australia, USA, 2009

  • 22:40

    Turbulencja

    (dramat sensacyjny) reż.: Robert Butler, wyst.: Ray Liotta, Lauren Holly, USA, 1997

  • 00:50

    Kuba Wojewódzki

    (talk-show) odc. 19, Polska, 2013

  • 01:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:05

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) odc. 882, Polska,

  • 03:25

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Masz powiększyć piersi i już!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 04:20
  • 20:00

    Tylko taniec. Got to dance 3

    Alan Andersz, Anna Youya Jujka, Joanna Liszowska, Michał Malitowski

    (program rozrywkowy) odc. 5, prow.: Maciej Dowbor, Anna Głogowska, Polska, 2013

  • 21:35

    Ghost Rider

    (thriller) reż.: Mark Steven Johnson, wyst.: Nicolas Cage, Eva Mendes, USA, Australia, 2007

  • 23:55

    Kill Bill 2

    (film sensacyjny) reż.: Quentin Tarantino, wyst.: Uma Thurman, David Carradine, Daryl Hannah, USA, 2004

  • 02:50

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.