zamknij okno

TVP 1

, niedziela, 24.02, g. 13:10

Anna German

(serial biograficzny) odc. 1/10

reżyseria: Artem Antonow,
obsada: Joanna Moro (Anna German), Szymon Sędrowski (Zbyszek, mąż Anny), Marat Baszarow (Walentyn Ławriszin), Maria Poroszyna (Irma Martens, matka Anny), Jekaterina Wasiliewa (babcia Anny German), Julia Rutberg (Anna Achmatowa), Konstantin Miłowanow (Eugen German), Marieta Żukowska (Aniela), Agnieszka Sienkiewicz (Magda), Mariusz Adamski (Piotr), Wojciech Rusin (Jan), Karolina Gorczyca (Jadwiga), Olga Frycz (Janeczka), Zbigniew Styrczula (Junosza), Krzysztof Krupiński (dyrektor estrady wrocławskiej), Anna Kirina (Anna German), Mariusz Jakus, Mateusz Jordan-Młodzianowski,
produkcja: Rosja, Ukraina, Polska, Chorwacja, 2012

Historia polskiej piosenkarki i kompozytorki, Anny German ( Joanna Moro), która urodziła się w 1936 roku w Urgenczu w Uzbekistanie.

Pokaż program:
  • 05:20
  • 05:55

    W labiryncie

    (telenowela) odc. 31, Rocznica, reż.: Paweł Karpiński, wyst.: Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Piotr Skarga, Polska, 1989

  • 06:25

    W labiryncie

    (telenowela) odc. 32, Ucieczka, reż.: Paweł Karpiński, wyst.: Agnieszka Robótka-Michalska, Marek Kondrat, Piotr Skarga, Polska, 1989

  • 07:00
  • 08:00

    Tydzień

    (magazyn rolniczy) prow.: Jan Gocel,

  • 08:25

    Magazyn Ligi Mistrzów

    (magazyn piłkarski)

  • 08:55

    Ziarno

    (program dla dzieci)

  • 09:30

    LOL:-)

    (magazyn dla dzieci)

  • 10:05

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 66, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2013

  • 10:30

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 67, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2013

  • 10:50

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 68, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2013

  • 11:15

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 69, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2013

  • 11:50
  • 12:00
  • 12:15
  • 12:50

    Prawdziwe życie

    (cykl reportaży) Polska, 2013

  • 13:10

    Anna German

    (serial biograficzny) odc. 1/10, reż.: Artem Antonow, wyst.: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Rosja, Ukraina, Polska, Chorwacja, 2012

  • 14:15

    BBC w Jedynce

    (film przyrodniczy) odc. 2/3, Wielka Rafa Koralowa, Wielka Brytania, 2012

  • 15:20

    Druga szansa

    (serial obyczajowy) odc. 3/13, reż.: Gary Fleder, wyst.: Britt Robertson, Shiri Appleby, Kristoffer Polaha, Austin Basis, USA, 2010

  • 16:05

    Druga szansa

    (serial obyczajowy) odc. 4/13, reż.: Jeffrey Melman, wyst.: Britt Robertson, Shiri Appleby, Kristoffer Polaha, Austin Basis, USA, 2010

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Ojciec Mateusz 3

    (serial kryminalny) odc. 35, Zakładnik, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Natalia Rzeźniak, Sylwia Nowiczewska, Izabela Dąbrowska, Polska, 2010

  • 18:20

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 19:00

    Wieczorynka

    (serial animowany) odc. 12, Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda, USA, 1982

  • 19:30
  • 19:55
  • 05:40
  • 05:55

    Niedźwiedź brunatny

    (film dokumentalny) reż.: Marcin Krzyżański, Polska, 2012

  • 06:25

    Ostoja

    (magazyn przyrodniczy)

  • 06:55

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 968, reż.: Jarosław Sypniewski, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2013

  • 07:50

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 885, reż.: Jakub Skoczeń, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 08:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 886, reż.: Jacek Gąsiorowski, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Polska, 2013

  • 09:00

    Kultura, głupcze

    (magazyn kulturalno-społeczny) prow.: Kamil Dąbrowa, Polska, 2011-2013

  • 09:40

    Rodzinne oglądanie

    (serial dokumentalny) odc. 4-ost., Zwierzęta - moje życie, USA, 2011

  • 10:45

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (reportaż) Macho, Polska, 2009

  • 11:15

    Makłowicz w podróży

    (magazyn kulinarny) Szkocja - Hebrydy i okolice, prow.: Robert Makłowicz,

  • 11:50

    Biegi narciarskie

    (studio) Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme,

  • 12:00

    Biegi narciarskie

    (sprint drużynowy) Mistrzostwa Świata w Val di Fiemme,

  • 13:20

    Kabaretowa Noc Listopadowa 2012

    (program rozrywkowy) wyst.: Artur Andrus, Marta Bizoń, Michał Szpak, Arkadiusz Janiczek,

  • 14:00

    Familiada

    (teleturniej) prow.: Karol Strasburger,

  • 14:40

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 38, reż.: Sylwester Jakimow, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 15:20

    Janosik

    (serial przygodowy) odc. 13-ost., Zdrada, reż.: Jerzy Passendorfer, wyst.: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Polska, 1973

  • 16:20

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 512, Inny punkt widzenia, reż.: Kordian Piwowarski, wyst.: Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Piotr Garlicki, Marek Bukowski, Polska, 2013

  • 17:20

    Rozmowy po-szczególne

    (wywiad) Andrzej Wajda i Agnieszka Holland,

  • 18:00
  • 18:35
  • 18:40
  • 18:50

    Kabaretowy Klub Dwójki

    (program rozrywkowy) Życie w realu kontra życie w wirtualu, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, Polska, 2009

  • 05:10

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:30

    Mango

    (telezakupy)

  • 08:00

    Maja w ogrodzie

    (magazyn ogrodniczy) odc. 8, prow.: Maja Popielarska,

  • 08:25

    Akademia ogrodnika

    (magazyn ogrodniczy) odc. 8,

  • 08:30

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Magda Mołek, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk, Marcin Meller,

  • 10:55

    Smakuj świat z Pascalem

    (reality show) odc. 9, prow.: Pascal Brodnicki, Polska, 2012

  • 11:30

    Co za tydzień

    (magazyn informacyjny) prow.: Olivier Janiak,

  • 12:05

    X Factor

    (program rozrywkowy) odc. 1/14, wyst.: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, prow.: Patricia Kazadi, Polska, 2013

  • 13:35

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 12, Granice poświęcenia, reż.: Filip Zylber, Marcin Wrona, wyst.: Maria Ciunelis, Karolina Kominek, Michał Podsiadło, Dawid Zawadzki, Polska, 2012

  • 14:35

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 13-ost., Zacząć od nowa, reż.: Filip Zylber, Marcin Wrona, wyst.: Jerzy Bończak, Grzegorz Sikora, Dawid Zawadzki, Polska, 2012

  • 15:40

    Złoty kompas

    Dakota Blue Richards

    (film przygodowy) reż.: Chris Weitz, wyst.: Nicole Kidman, USA, Wielka Brytania, 2007

  • 18:00

    Ugotowani

    (reality show) odc. 1/12, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 20:05
  • 20:20

    Nad rozlewiskiem...

    Joanna Brodzik, Olga Frycz, Piotr Grabowski

    (serial obyczajowy) odc. 13-ost., reż.: Adek Drabiński, wyst.: Joanna Brodzik, Piotr Grabowski, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Polska, 2012

  • 21:20

    Zakochana Jedynka

    Katarzyna Herman, Václav Jiráček

    (film przygodowy) Janosik. Prawdziwa historia, reż.: Kasia Adamik, Agnieszka Holland, wyst.: Václav Jiráček, Ivan Martinka, Czechy, Polska, Słowacja, Węgry, 2009

  • 23:50

    Aż poleje się krew

    (dramat obyczajowy) reż.: Paul Thomas Anderson, wyst.: Daniel Day-Lewis, Dillon Freasier, USA, 2007

  • 02:35

    Bajland

    (komedia) reż.: Henryk Dederko, wyst.: Wojciech Pszoniak, Emil Karewicz, Polska, 2000

  • 04:00
  • 20:05

    Kino na maksa

    Nicolas Cage

    (film przygodowy) Skarb narodów, reż.: Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Harvey Keitel, Jon Voight, USA, 2004

  • 22:25

    Głęboka woda

    (serial obyczajowy) odc. 10/13, Eurosieroty, reż.: Magdalena Łazarkiewicz, wyst.: Marcin Dorociński, Katarzyna Maciąg, Agnieszka Podsiadlik, Polska, 2011

  • 23:25

    Krzysztof Warlikowski. Nowy sen

    (film dokumentalny) reż.: Marcin Latałło, Polska, 2011

  • 00:30

    Fabryka

    (film obyczajowy) reż.: Maciej Adamek, wyst.: Michał Marciniak, Polska, 2006

  • 01:15

    Studio filmowe Dwójki

    (dramat psychologiczny) Weiser, reż.: Wojciech Marczewski, wyst.: Marek Kondrat, Krystyna Janda, Niemcy, Polska, Szwajcaria, 2000

  • 03:05

    Najważniejszy dzień życia

    (serial obyczajowy) odc. 4/9, Gąszcz, reż.: Andrzej Konic, wyst.: Zygmunt Kęstowicz, Wacław Ulewicz, Wanda Majerówna, Polska, 1974

  • 04:15

    Kaprysy Łazarza

    (komedia obyczajowa) reż.: Janusz Zaorski, wyst.: Henryk Borowski, Wanda Łuczycka, Polska, 1973

  • 05:00
  • 20:00

    Surowi rodzice

    (reality show) odc. 1/13, Polska, 2013

  • 21:00

    Przepis na życie

    Dorota Kolak, Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk

    (serial obyczajowy) odc. 1/13, wyst.: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka, Polska, 2013

  • 22:00

    Na językach

    (magazyn) odc. 4, prow.: Agnieszka Szulim, Polska, 2013

  • 23:00

    Gra

    (dramat sensacyjny) reż.: David Fincher, wyst.: Michael Douglas, Sean Penn, USA, 1997

  • 01:30

    MasterChef

    (reality show) odc. 13-ost., Finał, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Polska, 2012

  • 02:30

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 02:45

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) odc. 846, Polska,

  • 04:05
  • 20:00

    Tylko muzyka. Must be the music 5

    Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora Jackowska, Wojciech Łozowski

    (program rozrywkowy) odc. 1, prow.: Paulina Sykut-Jeżyna, Maciej Rock, Polska, 2013

  • 22:00

    Kości 8

    Andrew Leeds, David Boreanaz, Patricia Belcher, Reed Diamond

    (serial kryminalny) odc. 143, reż.: Ian Toynton, wyst.: Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, T.J. Thyne, USA, 2012-2013

  • 23:00

    Instynkt mordercy

    (serial kryminalny) odc. 13, wyst.: Johnny Messner, Chi McBride, Kristin Lehman, Ramon De Ocampo, USA, 2005

  • 00:00

    Detektyw Amsterdam

    (serial kryminalny) odc. 8, reż.: Matthew Penn, wyst.: Nikolaj Coster-Waldau, Zuleikha Robinson, Stephen Henderson, Alexie Gilmore, USA, 2008

  • 01:00
  • 03:00

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.