zamknij okno

TVP 1

, poniedziałek, 03.12, g. 11:25

Okrasa łamie przepisy

(magazyn kulinarny) - Wieprzowina

prowadzący: Karol Okrasa,

Karol Okrasa przedstawia regionalne produkty i ich wytwórców. Przygotowuje proste lokalne potrawy wraz z zaproszonymi do programu gośćmi.

Pokaż program:
  • 05:20
  • 05:55
  • 07:35
  • 07:50
  • 08:00
  • 08:05
  • 08:07
  • 08:30

    Domisie

    (program dla dzieci) Ta okropna guma,

  • 09:00

    BBC w Jedynce

    (film przyrodniczy) odc. 1/2, Prawda o lwach, Wielka Brytania, 2010

  • 10:00

    Nie ma jak Polska

    (magazyn turystyczny) Lubelskie, prow.: Anna Karna, Maciej Orłoś, Polska, 2012

  • 10:30

    Plebania

    (serial obyczajowy) odc. 1388, reż.: Wojciech Solarz, wyst.: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Górka, Polska, 2009

  • 11:00

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5728, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 11:25

    Okrasa łamie przepisy

    (magazyn kulinarny) Wieprzowina, prow.: Karol Okrasa,

  • 12:00
  • 12:10

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:40

    Natura w Jedynce

    (serial dokumentalny) odc. 1/8, Oceany, reż.: Matthew Gyves, Wielka Brytania, 2008

  • 13:45

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 14:20

    Klan

    (telenowela) odc. 2363, reż.: Paweł Karpiński, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Polska, 2012

  • 14:40

    33. Wieczory Humoru i Satyry - Lidzbark 2012

    (program rozrywkowy) Nowaki i Limo,

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:25

    Na kłopoty... Bednarski

    (serial kryminalny) odc. 6/7, Ostatnie lato, reż.: Paweł Pitera, wyst.: Stefan Friedmann, Wiktor Sadecki, Jan Peszek, Tadeusz Szymków, Mirosława Marcheluk, Polska, 1986

  • 16:25

    Moda na sukces

    (telenowela) odc. 5729, wyst.: Ronn Moss, Susan Flannery, Katherine Kelly Lang, John McCook, USA, 2010

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:20

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:50

    Klan

    (telenowela) odc. 2364, reż.: Paweł Karpiński, wyst.: Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Polska, 2012

  • 18:20

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 40, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 18:45

    Galeria

    (serial obyczajowy) odc. 133, reż.: Gina Martini, Jakub Miszczak, wyst.: Julia Pietrucha, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Porczyk, Tomasz Dedek, Polska, 2012

  • 19:15

    Wieczorynka

    (serial animowany) Miś Uszatek, Polska, 1962

  • 19:30
  • 06:25

    Kopciuszek

    (serial obyczajowy) odc. 9, reż.: Jerzy Łukaszewicz, wyst.: Maria Konarowska, Małgorzata Pieczyńska, Piotr Polk, Krystyna Tkacz, Polska, 2006

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 91, reż.: Maciej Dejczer, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska, Polska, 2002

  • 08:00
  • 08:50
  • 09:00
  • 09:30
  • 09:40
  • 10:10
  • 10:15
  • 10:45

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 67, Komunikacja głupcze, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 11:20
  • 11:55

    Coś dla ciebie

    (magazyn)

  • 12:25

    Kocham Cię, Polsko!

    (program rozrywkowy) wyst.: Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, Tomasz Lach, Marta Kielczyk, Jarosław Kret, Aleksander Milwiw-Baron, prow.: Maciej Kurzajewski, Polska, 2012

  • 13:35

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 834, reż.: Natalia Koryncka-Gruz, wyst.: Polska, 2012

  • 14:15

    Świat bez tajemnic

    (serial dokumentalny) odc. 5/8, Niebezpieczna Ziemia, USA, 2010

  • 15:10

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 38, reż.: Sylwester Jakimow, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 15:45
  • 16:00
  • 16:05

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 77, Święta, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 16:35

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 78, Kara, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 17:05

    Magia kłamstwa

    (serial kryminalny) odc. 6, reż.: John Behring, wyst.: Tim Roth, Kelli Williams, Brendan Hines, Monica Raymund, USA, 2009

  • 18:00
  • 18:35
  • 18:40
  • 18:50

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:30

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 39, reż.: Sylwester Jakimow, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 05:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Jak wytrzymać z brudasem pod jednym dachem?, prow.: Ewa Drzyzga, Polska,

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 176, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Jolanta Pieńkowska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Robert Kantereit,

  • 11:05

    Co za tydzień

    (magazyn informacyjny) prow.: Olivier Janiak,

  • 11:40

    Sąd rodzinny

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 48, wyst.: Artur Lipiński, Piotr Ostafi, Justyna Koska-Janusz, Polska, 2008

  • 12:40

    Ostry dyżur 11

    (serial obyczajowy) odc. 2, wyst.: Noah Wyle, Laura Innes, Laura Cerón, Maura Tierney, USA, 2004-2005

  • 13:40

    Mango

    (telezakupy)

  • 14:15

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 12, Polska, 2012

  • 15:15

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 548, wyst.: Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Polska, 2011

  • 15:55

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Najłatwiejsze dzierlatki, to mężatki!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska,

  • 16:55

    Detektywi

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 797, Zapomnieć, wyst.: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób, Polska, 2011

  • 17:25

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 177, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 18:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 13, Polska, 2012

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 07:30

    Przygody Animków 2

    (serial animowany) odc. 73, USA, 1991-1992

  • 08:00

    Pinky i Mózg 2

    (serial animowany) odc. 18, reż.: Mike Milo, Barry Caldwell, USA, 1996

  • 08:30

    Scooby-Doo 2

    (serial animowany) odc. 14, reż.: Charles A. Nichols, USA, 1978

  • 09:00

    Czarodziejki 2

    (serial fantasy) odc. 35, reż.: Don Kurt, wyst.: Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Dorian Gregory, USA, 1998-1999

  • 10:00

    Zakręcone

    (serial komediowy) odc. 10, reż.: Przemysław Angerman, wyst.: Weronika Książkiewicz, Magda Margulewicz, Polska, 2005

  • 10:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 345, Wampiry są wśród nas, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Polska, 2010

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 68, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 12:00

    Hotel 52

    (serial obyczajowy) odc. 65, reż.: Wojciech Pacyna, Franco de Pena, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Laura Samojłowicz, Anna Polony, Polska, 2012

  • 13:00

    Dom nie do poznania 5

    (reality show) odc. 126, prow.: Ty Pennington, USA, 2007

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1599, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, wyst.: Aneta Zając, Polska, 2012

  • 14:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 188, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Maciej Stroiński, Agnieszka Gozdyra,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 50, reż.: Agnieszka Trzos, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Polska, 2008-2009

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 308, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1600, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, wyst.: Aneta Zając, Polska, 2012

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Jarosław Gugała, Magda Sakowska, Dorota Gawryluk,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 277, Koniec świata męskiego bata, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2007

  • 20:00
  • 20:05

    Wyścigi samochodowe

    (kronika) 50. Rajd Barbórka,

  • 20:10
  • 20:20

    Teatr Telewizji

    (sztuka Petera Quiltera) Boska!, reż.: Andrzej Domalik, wyst.: Krystyna Janda, Maciej Stuhr, Wiktor Zborowski, Polska, 2011

  • 22:20

    Historia Kowalskich

    Ewelina Gnysińska, Krzysztof Gostkiewicz

    (dokument fabularyzowany) reż.: Arkadiusz Gołębiewski, Maciej Pawlicki, wyst.: Polska, 2008

  • 23:30

    Panny i wdowy

    (serial historyczny) odc. 5-ost., reż.: Janusz Zaorski, wyst.: Joanna Szczepkowska, Maria Gładkowska, Kazimierz Kaczor, Wojciech Malajkat, Polska, 1991

  • 00:30

    Chłopcy

    (film obyczajowy) reż.: Ryszard Ber, wyst.: Kazimierz Opaliński, Zdzisław Mrożewski, Aleksander Dzwonkowski, Polska, 1973

  • 02:05

    Naszaarmia.pl

    (magazyn)

  • 02:35

    Historia Kowalskich

    (dokument fabularyzowany) reż.: Arkadiusz Gołębiewski, Maciej Pawlicki, wyst.: Polska, 2008

  • 03:40

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Arnold Mostowicz. Zemsty nie było, Polska, 2007

  • 03:55

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 04:55
  • 20:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1675, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 20:45

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 822, Prawda, wyst.: Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Polska, 2011

  • 21:30

    Sekrety chirurgii

    (reality show) odc. 1/12, Polska, 2012

  • 22:30

    Mentalista 3

    (serial kryminalny) odc. 22, wyst.: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, USA, 2010

  • 23:30

    Bez śladu 6

    (serial kryminalny) odc. 13, reż.: John Polson, wyst.: Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Enrique Murciano, Eric Close, William Ragsdale, USA, 2007-2008

  • 00:30

    Ugotowani 2

    (program rozrywkowy) odc. 5, Polska, 2011

  • 01:30

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 01:45

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:05
  • 20:00

    Megahit

    Harrison Ford, Josh Hartnett

    (komedia sensacyjna) Wydział zabójstw, Hollywood, reż.: Ron Shelton, wyst.: Harrison Ford, Josh Hartnett, Lena Olin, USA, 2003

  • 22:20

    Mr Brooks

    Kevin Costner

    (thriller) reż.: Bruce A. Evans, wyst.: USA, 2007

  • 00:55

    Układy 4

    (serial kryminalny) odc. 49, reż.: Glenn Kessler, wyst.: Glenn Close, Rose Byrne, John Goodman, Chris Messina, USA, 2011

  • 02:05

    Zagadkowa noc

    (teleturniej)

  • 03:05

    Zza kamery...

    (magazyn filmowy) odc. 33, Polska,

  • 03:20

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.