zamknij okno

TVP 1

, sobota, 01.12, g. 16:15

Okrasa łamie przepisy

(magazyn kulinarny) - Wieprzowina

prowadzący: Karol Okrasa,

Karol Okrasa przedstawia regionalne produkty i ich wytwórców. Przygotowuje proste lokalne potrawy wraz z zaproszonymi do programu gośćmi.

Pokaż program:
  • 05:55

    Zmiennicy

    (serial komediowy) odc. 13/15, Spotkania z Temidą, reż.: Stanisław Bareja, wyst.: Mieczysław Hryniewicz, Ewa Błaszczyk, Anna Gornostaj, Irena Kwiatkowska, Polska, 1986

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 948, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2012

  • 08:00
  • 08:20
  • 08:25
  • 09:05
  • 09:10
  • 09:40
  • 09:45
  • 09:50

    Biegi narciarskie

    (studio) Zawody Pucharu Świata w Kuusamo,

  • 10:00

    Biegi narciarskie

    (bieg na 5 km stylem dowolnym kobiet) Zawody Pucharu Świata w Kuusamo,

  • 11:10

    Biegi narciarskie

    (studio) Zawody Pucharu Świata w Kuusamo,

  • 11:20

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 828, reż.: Olga Chajdas, wyst.: Polska, 2012

  • 11:50

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 829, reż.: Natalia Koryncka-Gruz, wyst.: Polska, 2012

  • 12:30

    Kabaretowy Klub Dwójki

    (program rozrywkowy) Fast food czy slow food?, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, Polska, 2009

  • 13:20

    Bliskie i groźne spotkania Steve'a

    (serial dokumentalny) odc. 9/26, reż.: James Brickell, Wielka Brytania, 2009

  • 14:00

    Familiada

    (teleturniej) prow.: Karol Strasburger,

  • 14:40

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 77, Święta, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 15:10

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 78, Kara, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 15:45

    Czas honoru 5

    (serial wojenny) odc. 65, Dwa dni do wolności, reż.: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Polska, 2012

  • 16:35
  • 16:50

    Kocham Cię, Polsko!

    (program rozrywkowy) wyst.: Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, Ewa Ziętek, Maciej Musiał, Tomasz Kammel, Hanna Śleszyńska, prow.: Maciej Kurzajewski, Polska, 2012

  • 18:00
  • 18:35
  • 18:45
  • 18:55
  • 19:05

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki,

  • 05:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:55

    Mango

    (telezakupy)

  • 08:00

    Kobieta na krańcu świata 3

    (serial dokumentalny) odc. 7, Nepal - żona trzech mężów, prow.: Martyna Wojciechowska, Polska, 2011

  • 08:30

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Magda Mołek, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk,

  • 10:55

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1671, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 11:20

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1672, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 11:45

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1673, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 12:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1674, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 12:40

    MasterChef

    (reality show) odc. 13-ost., Finał, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Polska, 2012

  • 13:40

    Sekrety chirurgii

    (reality show) odc. 1/12, Polska, 2012

  • 14:40

    Ugotowani 3

    (program rozrywkowy) odc. 12, Polska, 2012

  • 15:45

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 172, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 16:15

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 173, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 16:35

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 174, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 17:10

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 175, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 17:45

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 176, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 18:00

    Kuchenne rewolucje 6

    (program rozrywkowy) odc. 13-ost., Restauracja Gaumarjos, Warszawa, prow.: Magda Gessler, Polska, 2012

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 07:15

    Nowe przygody Scooby'ego 2

    (serial animowany) odc. 1, reż.: Oscar Dufan, Rudy Zamora, USA, 1985

  • 08:15

    Miś Yogi

    (serial animowany) odc. 38, USA, 1958

  • 08:25

    Miś Yogi

    (serial animowany) odc. 39, USA, 1958

  • 08:35

    Miś Yogi

    (serial animowany) odc. 40, USA, 1958

  • 08:45

    Pinky i Mózg 2

    (serial animowany) odc. 18, reż.: Mike Milo, Barry Caldwell, USA, 1996

  • 09:15

    Scooby-Doo 2

    (serial animowany) odc. 14, reż.: Charles A. Nichols, USA, 1978

  • 09:45

    The Looney Tunes Show 2

    (serial animowany) odc. 11, USA, 2010

  • 10:15

    Ewa gotuje

    (magazyn kulinarny) odc. 174, prow.: Ewa Wachowicz, Polska, 2012

  • 10:45

    Studio Weekend

    (magazyn) odc. 11, prow.: Krzysztof Ibisz, Anna Zejdler-Ibisz, Polska, 2012

  • 12:15

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 236, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 13:15

    Dom nie do poznania 9

    (reality show) odc. 237, prow.: Ty Pennington, USA, 2011-2012

  • 14:15

    Artur i Minimki

    (film animowany) reż.: Luc Besson, wyst.: Freddie Highmore, Mia Farrow, Doug Rand, Francja, 2006

  • 16:15

    Dlaczego ja?

    (serial fabularno-dokumentalny) reż.: Okił Khamidow, Polska, 2010-2011

  • 17:15

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 211, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 18:15

    Imperium disco polo

    (magazyn muzyczny) odc. 1, Polska, 2012

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Maciej Stroiński, Agnieszka Gozdyra,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 276, Euro, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2007

  • 20:00

    Wyścigi samochodowe

    (kronika) 50. Rajd Barbórka,

  • 20:05

    GOL T-Mobile Ekstraklasa

    (magazyn piłkarski)

  • 20:10
  • 20:25

    Komisarz Alex 2

    (serial kryminalny) odc. 26, Ostatnia sprawa Lucyny, reż.: Krzysztof Lang, wyst.: Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Polska, 2012

  • 21:15

    Hit na sobotę

    Doug Jones, Ron Perlman, Selma Blair

    (horror SF) Hellboy: Złota armia, reż.: Guillermo del Toro, wyst.: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, USA, Niemcy, 2008

  • 23:25

    Żywe trupy 2

    Andrew Lincoln

    (serial grozy) odc. 7/13, reż.: Michelle MacLaren, wyst.: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, USA, 2011

  • 00:20

    Afryka, moja miłość

    (film obyczajowy) odc. 1/3, reż.: Carlo Rola, wyst.: Iris Berben, Robert Atzorn, Gerald Alexander Held, Pierre Besson, Niemcy, 2007

  • 01:55
  • 20:00

    Życie od kuchni

    Aaron Eckhart, Catherine Zeta-Jones

    (komedia romantyczna) reż.: Scott Hicks, wyst.: Catherine Zeta-Jones, USA, Australia, 2007

  • 22:10

    Gruby i chudszy

    (komedia) reż.: Tom Shadyac, wyst.: Eddie Murphy, USA, 1996

  • 00:20

    Porywacze ciał

    (horror SF) reż.: Abel Ferrara, wyst.: Terry Kinney, Meg Tilly, USA, 1993

  • 02:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 02:15

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:35

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.