zamknij okno

TVP 1

, sobota, 20.10, g. 14:40

Okrasa łamie przepisy

(magazyn kulinarny) - Na tropie polskich wędlin

prowadzący: Karol Okrasa,

Karol Okrasa przedstawia regionalne produkty i ich wytwórców. Przygotowuje proste lokalne potrawy wraz z zaproszonymi do programu gośćmi.

Pokaż program:
  • 05:20
  • 06:00

    Gwiezdne wojny: Wojny klonów 2

    (serial animowany) odc. 43, USA, 2009

  • 06:25

    Marta mówi

    (serial animowany) odc. 16, Poszukiwacze zaginionej kartki/Marta przynosi kwiaty, USA, 2008

  • 07:00

    Słoneczna róg Unijnej

    (program edukacyjny)

  • 07:10

    Las bliżej nas

    (serial dokumentalny) Polska, 2010-2012

  • 07:30

    Rok w ogrodzie

    (magazyn) prow.: Witold Czuksanow, Marek Jezierski,

  • 08:00

    Naszaarmia.pl

    (magazyn)

  • 08:25

    Dora poznaje świat

    (serial animowany) odc. 26, Kanada, USA, 2000-2001

  • 08:55

    Pingwiny z Madagaskaru

    (serial animowany) odc. 3, Sąsiad z księżyca, USA, 2008-2010

  • 09:30

    Big Time Rush 2

    (serial dla młodzieży) odc. 2, Bardzo ważni fani, reż.: Jonathan Judge, wyst.: James Maslow, Carlos Pena, Logan Henderson, Tanya Chisholm, USA, 2010-2011

  • 10:00

    Dom

    (serial obyczajowy) odc. 18/25, Trzecie kłamstwo, reż.: Jan Łomnicki, wyst.: Tomasz Borkowy, Jolanta Żółkowska, Jan Englert, Polska, 1980

  • 11:35
  • 12:00

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 13, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 12:30

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 14, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 13:00

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 15, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 13:25

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 16, reż.: Piotr Wereśniak, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 13:55

    Zwierzęta świata

    (film dokumentalny) odc. 2-ost., Sejsmolodzy w świecie zwierząt, reż.: Elmar Bartlmae, Bessi Du, Chiny, 2012

  • 14:40

    Okrasa łamie przepisy

    (magazyn kulinarny) Na tropie polskich wędlin, prow.: Karol Okrasa,

  • 15:15

    Liceum Avalon

    (film dla młodzieży) reż.: Stuart Gillard, wyst.: USA, 2010

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Ojciec Mateusz 8

    (serial kryminalny) odc. 102, Pani sierżant, reż.: Filip Zylber, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Polska, 2012

  • 18:20
  • 18:45

    "Komisarz Alex 2" - kulisy serialu

    (felieton) Polska, 2012

  • 19:00

    Wieczorynka

    (serial animowany) odc. 6, Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda, USA, 1982

  • 19:30
  • 19:55
  • 05:55

    Zmiennicy

    (serial komediowy) odc. 7/15, Warszawski łącznik, reż.: Stanisław Bareja, wyst.: Mieczysław Hryniewicz, Piotr Pręgowski, Kazimierz Kaczor, Artur Barciś, Anna Gornostaj, Polska, 1986

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 936, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2012

  • 08:00
  • 08:35
  • 08:40
  • 09:20
  • 09:25
  • 09:55
  • 10:00
  • 10:45

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 801, reż.: Jakub Skoczeń, wyst.: Polska, 2012

  • 11:15

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 802, reż.: Jakub Skoczeń, wyst.: Polska, 2012

  • 11:50

    Indiana Jones i świątynia zagłady

    (film przygodowy) reż.: Steven Spielberg, wyst.: Harrison Ford, USA, 1984

  • 14:00

    Familiada

    (odcinek specjalny) prow.: Karol Strasburger,

  • 14:40

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 65, Nowe zwierzątko domowe, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 15:10

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 66, Król jest nagi, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2012

  • 15:45

    Czas honoru 5

    (serial wojenny) odc. 59, Kuzyn z Murmańska, reż.: Michał Kwieciński, Michał Rosa, Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Polska, 2012

  • 16:35
  • 16:50

    Kocham Cię, Polsko!

    (program rozrywkowy) wyst.: Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, Paweł Papke, Robert Korzeniowski, Krzysztof Hołowczyc, Monika Dryl, prow.: Maciej Kurzajewski, Polska, 2012

  • 18:00
  • 18:30
  • 18:40
  • 18:55
  • 19:05

    Postaw na milion

    (teleturniej) prow.: Łukasz Nowicki,

  • 05:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 05:55

    Mango

    (telezakupy)

  • 08:00

    Kobieta na krańcu świata 4

    (serial dokumentalny) odc. 6, "Do pierwszej krwi" - Nepal, prow.: Martyna Wojciechowska, Polska, 2012

  • 08:30

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Magda Mołek, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk,

  • 10:55

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1647, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 11:20

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1648, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 11:45

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1649, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 12:05

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1650, wyst.: Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Kazimierz Mazur, Polska, 2012

  • 12:40

    MasterChef

    (reality show) odc. 7, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Polska, 2012

  • 13:40

    Perfekcyjna pani domu 2

    (program rozrywkowy) odc. 7, Polska, 2012

  • 14:40

    Ugotowani 3

    (program rozrywkowy) odc. 6, Polska, 2012

  • 15:45

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 143, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 16:10

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 144, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 16:35

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 145, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 17:10

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 146, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 17:35

    Julia

    (serial obyczajowo-komediowy) odc. 147, wyst.: Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Polska, 2012

  • 18:00

    Kuchenne rewolucje 6

    (program rozrywkowy) odc. 7, Kuźnia Smaków, Bielsko-Biała, prow.: Magda Gessler, Polska, 2012

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 20:00
  • 20:05

    GOL T-Mobile Ekstraklasa

    (magazyn piłkarski)

  • 20:10
  • 20:20

    Komisarz Alex 2

    Ireneusz Czop, Jakub Wesołowski

    (serial kryminalny) odc. 20, Uprowadzenie, reż.: Robert Wichrowski, wyst.: Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Polska, 2012

  • 21:20

    Hit na sobotę

    Nicolas Cage

    (film przygodowy) Skarb narodów, reż.: Jon Turteltaub, wyst.: Nicolas Cage, Harvey Keitel, Jon Voight, USA, 2004

  • 23:40

    Żywe trupy 2

    (serial grozy) odc. 1/13, reż.: Ernest R. Dickerson, Gwyneth Horder-Payton, wyst.: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies, Laurie Holden, USA, 2011

  • 00:55

    Nocna straż

    (dramat biograficzny) reż.: Peter Greenaway, wyst.: Martin Freeman, Emily Holmes, Kanada, Polska, Francja, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, 2007

  • 03:20
  • 20:00

    Mam talent! 5

    (program rozrywkowy) odc. 8, wyst.: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, prow.: Szymon Hołownia, Marcin Prokop, Polska, 2012

  • 21:55

    Evan Wszechmogący

    Steve Carell

    (komedia) reż.: Tom Shadyac, wyst.: Steve Carell, Morgan Freeman, USA, 2007

  • 23:55

    Hannibal. Po drugiej stronie maski

    (thriller) reż.: Peter Webber, wyst.: Gaspard Ulliel, Gong Li, Wielka Brytania, Czechy, Francja, Włochy, 2007

  • 02:20

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 02:35

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) odc. 725, Polska,

  • 03:55
  • 20:00

    Patriota

    Mel Gibson, Tchéky Karyo

    (dramat historyczny) reż.: Roland Emmerich, wyst.: Mel Gibson, Heath Ledger, Gregory Smith, USA, Niemcy, 2000

  • 23:20

    Gladiator

    (film sensacyjny) reż.: Rowdy Herrington, wyst.: James Marshall, Brian Dennehy, USA, 1992

  • 01:40

    Piętno wilkołaka

    (horror) reż.: Richard Friedman, wyst.: Samaire Armstrong, Ryan Alosio, Jaime Bergman, USA, 2003

  • 03:35

    Zagadkowa noc

    (teleturniej)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.