zamknij okno

TVN

, niedziela, 16.09, g. 08:00

Maja w ogrodzie

(magazyn ogrodniczy) odc. 38

prowadzący: Maja Popielarska,

Program poradnikowy prowadzony przez Maję Popielarską odsłania tajniki projektowania ogrodów i pielęgnacji roślin.

Pokaż program:
  • 05:35

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:55

    Mango

    (telezakupy)

  • 08:00

    Maja w ogrodzie

    (magazyn ogrodniczy) odc. 38, prow.: Maja Popielarska,

  • 08:25

    Akademia ogrodnika

    (magazyn ogrodniczy) odc. 38,

  • 08:30

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Magda Mołek, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk,

  • 10:55

    Kobieta na krańcu świata 4

    (serial dokumentalny) odc. 2/8, prow.: Martyna Wojciechowska, Polska, 2012

  • 11:30

    Co za tydzień

    (magazyn informacyjny) prow.: Olivier Janiak,

  • 12:05

    Lekarze

    (serial obyczajowy) odc. 2/13, reż.: Filip Zylber, Marcin Wrona, wyst.: Magdalena Różczka, Danuta Stenka, Paweł Małaszyński, Polska, 2012

  • 13:05

    Prawo Agaty 2

    (serial obyczajowy) odc. 2/13, wyst.: Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Michał Mikołajczak, Polska, 2012

  • 14:05

    Mam talent! 5

    (program rozrywkowy) odc. 3, wyst.: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, prow.: Szymon Hołownia, Marcin Prokop, Polska, 2012

  • 15:45

    Asteriks i Obeliks kontra Cezar

    (komedia przygodowa) reż.: Claude Zidi, wyst.: Christian Clavier, Francja, Niemcy, Włochy, 1999

  • 18:00

    Ugotowani 3

    (program rozrywkowy) odc. 2/12, Polska, 2012

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:25
  • 19:35
  • 19:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 05:00

    Wstawaj! Gramy!

    (program muzyczny)

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Marek Kacprzak, Mariusz Abramowicz, Bartosz Kurek,

  • 07:15

    Przygody Animków

    (serial animowany) odc. 31, USA, 1990-1992

  • 07:45

    Przygody Animków

    (serial animowany) odc. 32, USA, 1990-1992

  • 08:15

    Show Misia Yogi

    (serial animowany) odc. 26, USA, 1961

  • 08:25

    Show Misia Yogi

    (serial animowany) odc. 27, USA, 1961

  • 08:35

    Show Misia Yogi

    (serial animowany) odc. 28, USA, 1961

  • 08:45

    Pinky i Mózg 3

    (serial animowany) odc. 42, reż.: Mike Milo, Liz Holzman, Barry Caldwell, Al Zegler, USA, 1997

  • 09:15

    Scooby-Doo

    (serial animowany) odc. 3, reż.: Charles A. Nichols, USA, 1976

  • 09:45

    The Looney Tunes Show

    (serial animowany) odc. 6, USA, 2010

  • 10:15

    Gang Misia Yogi

    (serial animowany) odc. 10, reż.: Charles A. Nichols, USA, 1973-1975

  • 10:45

    Doktor Dolittle

    (komedia) reż.: Betty Thomas, wyst.: Eddie Murphy, Ossie Davis, USA, 1998

  • 12:35

    Sportowy film

    (komedia) reż.: Tom Brady, wyst.: David Koechner, USA, 2007

  • 14:30

    Switch

    (komedia) reż.: Blake Edwards, wyst.: Ellen Barkin, Jimmy Smits, JoBeth Williams, USA, 1991

  • 16:45

    Hotel 52

    (serial obyczajowy) odc. 67, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski, wyst.: Laura Samojłowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Michał Sękiewicz, Konrad Darocha, Paweł Ferens, Polska, 2012

  • 17:45

    Przyjaciółki

    (serial obyczajowy) odc. 2, reż.: Grzegorz Kuczeriszka, wyst.: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Polska, 2012

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Maciej Stroiński, Agnieszka Gozdyra,

  • 19:20

    Sport

    (program informacyjny)

  • 19:25
  • 19:30

    Państwo w państwie

    (program publicystyczny) odc. 38, prow.: Przemysław Talkowski, Polska, 2012

  • 20:05
  • 20:20

    Siła wyższa

    Katarzyna Żak, Piotr Fronczewski

    (serial komediowy) odc. 3/13, Porwanie, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Piotr Fronczewski, Polska, 2011

  • 21:10

    "Siła wyższa" - kulisy

    (felieton) Polska, 2012

  • 21:20

    Zakochana Jedynka

    Danuta Stenka, Joanna Jabłczyńska

    (komedia romantyczna) Nigdy w życiu!, reż.: Ryszard Zatorski, wyst.: Danuta Stenka, Artur Żmijewski, Joanna Brodzik, Polska, 2004

  • 23:10

    Katyń

    (dramat historyczny) reż.: Andrzej Wajda, wyst.: Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Polska, 2007

  • 01:20

    Cynga

    (dramat wojenny) reż.: Leszek Wosiewicz, wyst.: Tomasz Łysiak, Ewa Dałkowska, Polska, 1991

  • 03:00
  • 20:05

    Kocham Cię, Polsko!

    Joanna Koroniewska, Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski

    (program rozrywkowy) wyst.: Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, Rafał Mroczek, Tomasz Frankowski, Wojciech Pijanowski, Aleksandra Szwed, prow.: Maciej Kurzajewski, Polska, 2012

  • 21:15

    Czas honoru 5

    Łukasz Konopka, Mariusz Kiljan

    (serial wojenny) odc. 55, Kartka na murze, wyst.: Maciej Zakościelny, Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Polska, 2012

  • 22:10

    Paradoks

    (serial kryminalny) odc. 2/13, Szpion, wyst.: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Polska, 2012

  • 23:05

    Kocham kino

    (magazyn Grażyny Torbickiej) 31. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", prow.: Grażyna Torbicka,

  • 23:35

    WOK - Wszystko o Kulturze

    (magazyn) prow.: Bartłomiej Chaciński, Jacek Hawryluk, Maciej Nowak, Antonina Turnau, Szymon Kloska,

  • 00:30

    Studio filmowe Dwójki

    (komedia) Sauna, reż.: Filip Bajon, wyst.: Bogusław Linda, Gabriela Kownacka, Polska, 1992

  • 02:15

    PitBull 3

    (serial sensacyjny) odc. 21, reż.: Dominik Matwiejczyk, wyst.: Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Paweł Królikowski, Michał Kula, Mateusz Damięcki, Polska, 2008

  • 03:05

    Hi Way

    (komedia) reż.: Jacek Borusiński, wyst.: Jacek Borusiński, Dariusz Basiński, Jadwiga Basińska, Polska, 2006

  • 04:35
  • 20:00

    MasterChef

    Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran

    (reality show) odc. 3, wyst.: Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Polska, 2012

  • 21:00

    Kogel-mogel

    (komedia obyczajowa) reż.: Roman Załuski, wyst.: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Polska, 1988

  • 23:10

    Gra o przeżycie

    (film sensacyjny) reż.: Ernest R. Dickerson, wyst.: Gary Busey, Ice-T, USA, 1994

  • 01:10

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Tomasz Kubat,

  • 01:25

    Arkana magii

    (interaktywny program rozrywkowy) odc. 691, Polska,

  • 02:45

    Nic straconego

    (programy powtórkowe)

  • 20:00

    Tylko muzyka. Must be the music

    Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska, Kora Jackowska, Wojciech Łozowski

    (program rozrywkowy) odc. 3, prow.: Maciej Rock, Paulina Sykut-Jeżyna, Polska, 2012

  • 22:00

    Kości 7

    David Boreanaz, Emily Deschanel, Tamara Taylor

    (serial kryminalny) odc. 133, reż.: Kevin Hooks, wyst.: Emily Deschanel, David Boreanaz, Michaela Conlin, Tamara Taylor, USA, 2011-2012

  • 23:00

    Głosy

    (serial kryminalny) odc. 1, reż.: Clément Virgo, wyst.: Craig Olejnik, Ennis Esmer, Colm Feore, Lisa Marcos, Kanada, 2009

  • 00:00

    Podróż do końca nocy

    (thriller) reż.: Eric Eason, wyst.: Brendan Fraser, Mos Def, Scott Glenn, USA, Niemcy, Brazylia, 2006

  • 02:00

    Piłka ręczna

    (mecz: Tauron Stal Mielec - Orlen Wisła Płock) PGNiG Superliga mężczyzn,

  • 04:00

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.