Pokaż program:
  • 08:50

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 09:20

    Klan

    (telenowela) odc. 2725, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2015

  • 09:50

    Ojciec Mateusz 11

    (serial kryminalny) odc. 139, Wyścig z czasem, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Marek Kasprzyk, Amin Bensalem, Katarzyna Węglicka, Polska, 2014

  • 10:50

    Wspaniałe stulecie

    (serial kostiumowy) odc. 104, wyst.: Meryem Uzerli, Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Okan Yalabik, Turcja, 2011

  • 12:00
  • 12:10

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:25

    Wójt roku 2014 - sylwetki

    (cykl felietonów) Polska, 2015

  • 12:35

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) prow.: Marcin Budynek, Polska, 2013-2015

  • 12:45

    Natura w Jedynce

    (film dokumentalny) Bliskie spotkania z niedźwiedziem polarnym, reż.: Jérôme Bouvier, Francja, 2005

  • 13:50

    Autostrada do nieba

    (serial obyczajowy) odc. 57, Małżonkowie, cz. 2, reż.: Michael Landon, wyst.: Michael Landon, Victor French, Michael Landon, Victor French, Valorie Armstrong, USA, 1984

  • 14:25

    Zwierzęta świata

    (serial dokumentalny) odc. 5, David Attenborough i osobliwości świata przyrody, reż.: Stephen Dunleavy, Wielka Brytania, 2014

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:20

    Okrasa łamie przepisy

    (magazyn kulinarny) Różne smaki barszczu, prow.: Karol Okrasa,

  • 15:50

    Wspaniałe stulecie

    (serial kostiumowy) odc. 105, wyst.: Meryem Uzerli, Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Okan Yalabik, Turcja, 2011

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Jaka to melodia?

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2726, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2015

  • 18:30

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Maciej Kurzajewski, Polska, 2013-2015

  • 19:15

    Przepis dnia

    (magazyn kulinarny) prow.: Marcin Budynek, Polska, 2013-2015

  • 19:30
  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Robert Kantereit, Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Polska, 2015

  • 10:55

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 2041, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Polska, 2014-2015

  • 11:25

    Szkoła

    (serial paradokumentalny) odc. 97, wyst.: Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka, Polska, 2015

  • 12:25

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 325, wyst.: Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz, Polska, 2015

  • 13:25

    Ugotowani 8

    (program kulinarno-rozrywkowy) odc. 28, Polska, 2015

  • 14:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 446, Polska, 2015

  • 15:00

    Szkoła

    (serial paradokumentalny) odc. 98, wyst.: Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka, Polska, 2015

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Jak schudnąć w domu przed telewizorem?, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2015

  • 17:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 447, Polska, 2015

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 326, wyst.: Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz, Polska, 2015

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:35
  • 19:45
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 08:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 510, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2015

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 172, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 173, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes, Polska, 2010

  • 10:00

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 119, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2015

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 428, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 12:00

    Pielęgniarki

    (serial paradokumentalny) odc. 120, reż.: Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki, Polska, 2015

  • 13:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 511, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2015

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 2067, reż.: Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, wyst.: Aneta Zając, Michał Czernecki, Polska, 2015

  • 14:45

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 120, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2015

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10

    Pogoda

    (program informacyjny) prow.: Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut Jeżyna,

  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 707, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2015

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 617, Polska, 2015

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 2068, reż.: Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak, wyst.: Aneta Zając, Michał Czernecki, Polska, 2015

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20
  • 19:25

    Pogoda

    (program informacyjny) prow.: Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut Jeżyna,

  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 209, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2006

  • 20:00
  • 20:05

    Biało-Czerwoni

    (magazyn piłkarski)

  • 20:10
  • 20:15
  • 20:25

    Talianka

    Joanna Moro

    (serial obyczajowy) odc. 4/8, reż.: Jewgienij Zwiezdakow, wyst.: Joanna Moro, Andriej Mierzlikin, Jekaterina Gusiewa, Rosja, Ukraina, 2014

  • 21:30

    Weekendowy hit Jedynki

    Adam Scott, Morgan Freeman

    (thriller) Bez przedawnienia, reż.: Carl Franklin, wyst.: Ashley Judd, Morgan Freeman, USA, 2002

  • 23:35

    Zemsta 2

    Christa B. Allen, Madeleine Stowe

    (serial obyczajowy) odc. 16/22, reż.: Bobby Roth, wyst.: Madeleine Stowe, Emily VanCamp, Gabriel Mann, Henry Czerny, USA, 2012

  • 00:30

    Dobrana para

    (komedia romantyczna) reż.: Graham Theakston, wyst.: James D'Arcy, Lucy Punch, USA, Wielka Brytania, 2002

  • 02:05

    W garniturach

    (serial obyczajowy) odc. 3/13, reż.: John Scott, wyst.: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Gina Torres, USA, 2011

  • 02:55

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Maria Straszewska. Biuletyn informacyjny, reż.: Krzysztof Tadej, Polska, 2007

  • 03:10

    Autostrada do nieba

    (serial obyczajowy) odc. 57, Małżonkowie, cz. 2, reż.: Michael Landon, wyst.: Michael Landon, Victor French, Michael Landon, Victor French, Valorie Armstrong, USA, 1984

  • 03:45

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 04:10
  • 20:10

    O mnie się nie martw 2

    Adam Fidusiewicz, Joanna Kulig

    (serial komediowy) odc. 4/13, wyst.: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Polska, 2015

  • 21:05

    Rodzinka.pl

    Maciej Musiał, Michał Grudziński

    (serial komediowy) odc. 137, Płoną góry, płoną lasy, reż.: Patrick Yoka, Karol Klementewicz, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2015

  • 21:35

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 138, Nowocześni dziadkowie, reż.: Patrick Yoka, Karol Klementewicz, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2015

  • 22:15

    Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy

    Marcin Wójcik, Robert Górski

    (program rozrywkowy) odc. 4, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, 2015

  • 23:45

    Jesteś Bogiem

    (dramat biograficzny) reż.: Leszek Dawid, wyst.: Marcin Kowalczyk, Tomasz Schuchardt, Polska, 2012

  • 01:55

    Skrzydlate świnie

    (dramat obyczajowy) reż.: Anna Kazejak, wyst.: Paweł Małaszyński, Olga Bołądź, Polska, 2010

  • 03:50

    Herkules 2

    (serial przygodowy) odc. 29, Niech się zaczną igrzyska, reż.: Gus Trikonis, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, Chris Bailey, Ben Crowder, Timothy Dale, USA, Nowa Zelandia, 1995

  • 04:35
  • 20:00

    Sęp

    Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński

    (film sensacyjny) reż.: Eugeniusz Korin, wyst.: Michał Żebrowski, Andrzej Seweryn, Polska, 2012

  • 22:55

    Nagły cios

    (thriller) reż.: Zack Snyder, wyst.: Emily Browning, USA, Kanada, 2011

  • 01:10

    Kuba Wojewódzki

    (talk-show) odc. 17, prow.: Kuba Wojewódzki, Polska, 2014-2015

  • 02:15

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:30

    Sekrety magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:50

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Jak schudnąć w domu przed telewizorem?, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2015

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.