Pokaż program:
  • 09:05

    Wakacje z Jedynką

    (serial przygodowy) odc. 6/7, Szatan z siódmej klasy, reż.: Kazimierz Tarnas, wyst.: Bartosz Fajge, Katarzyna Bator, Wojciech Malajkat, Polska, 2006

  • 10:05

    Natura w Jedynce

    (serial przyrodniczy) odc. 3/6, Świat z lotu ptaka, Wielka Brytania, 2012

  • 11:05

    Zwykła/niezwykła rodzinka

    (serial obyczajowy) odc. 10/20, reż.: Wendey Stanzler, wyst.: Michael Chiklis, Julie Benz, Kay Panabaker, Jimmy Bennett, USA, 2010

  • 12:00
  • 12:05

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:20

    Smaki polskie

    (magazyn kulinarny) Kurczak z grilla, prow.: Grzegorz Russak,

  • 12:40

    Natura w Jedynce

    (serial przyrodniczy) odc. 4/6, Świat z lotu ptaka, Wielka Brytania, 2012

  • 13:45

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 65, reż.: Jose Iglesias, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 14:15

    Wszystko przed nami

    (serial obyczajowy) odc. 66, reż.: Jose Iglesias, wyst.: Aleksy Komorowski, Michał Malinowski, Piotr Nowak, Julia Pogrebińska, Polska, 2012

  • 14:40

    Polskie wakacje

    (cykl reportaży) Na Pomorzu, Polska, 2014

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:20

    Klan

    (telenowela) odc. 2579, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2014

  • 15:45

    MacGyver 2

    (serial sensacyjny) odc. 18, Partnerzy, reż.: Cliff Bole, wyst.: Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Elyssa Davalos, Iris Klein, Michael Des Barres, Caleb Asch, USA, 1986-1987

  • 16:40

    Miasto 44

    (reportaż) reż.: Wojciech Borkowski, Polska, 2014

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:30

    Życie nad rozlewiskiem

    (serial obyczajowy) odc. 4/13, reż.: Adek Drabiński, wyst.: Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Justyna Grzybek, Polska, 2011

  • 18:30

    Ranczo 6

    (serial obyczajowy) odc. 72, Przeciek kontrolowany, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Polska, 2012

  • 19:30
  • 08:55

    Herkules 3

    (serial przygodowy) odc. 49, Niespodzianka, reż.: Oley Sassone, wyst.: Kevin Sorbo, Michael Hurst, Kevin Smith, Robert Trebor, Hudson Leick, Liddy Holloway, Paul Norell, USA, Nowa Zelandia, 1996-1997

  • 09:55

    Tygrysy Europy

    (serial komediowy) odc. 3/11, Nowa nauczycielka, reż.: Jerzy Gruza, wyst.: Janusz Rewiński, Paweł Deląg, Agnieszka Wagner, Polska, 1999

  • 11:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1129, reż.: Jakub Skoczeń, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 11:35

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 339, Bolesna pamiątka, reż.: Kordian Piwowarski, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Polska, 2008

  • 12:40

    Familiada

    (teleturniej) prow.: Karol Strasburger,

  • 13:15

    Na sygnale

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 23/26, reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, wyst.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Polska, 2014

  • 13:45

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (cykl reportaży) Wśród Berberów, Polska, 2007

  • 14:20

    Szkoła życia

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 25, Trudna decyzja, reż.: Paweł Ferdek, Polska, 2013

  • 15:10

    Tancerze

    (serial obyczajowy) odc. 19, Droga nad morze, reż.: Wojciech Adamczyk, wyst.: Magdalena Walach, Marcin Dorociński, Katarzyna Cichopek, Katarzyna Glinka, Polska, 2009

  • 16:15

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 1052, reż.: Jarosław Banaszek, wyst.: Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski, Polska, 2014

  • 17:05

    Kabaretowy Klub Dwójki

    (program rozrywkowy) Grzegorz Halama, Kabaret Nowaki, wyst.: Andrzej Grabowski, Grzegorz Halama, prow.: Robert Górski, Marcin Wójcik, Polska, 2009

  • 18:00
  • 18:35
  • 18:45
  • 18:55

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:30

    Ja to mam szczęście!

    (serial komediowy) odc. 11, reż.: Karol Klementewicz, wyst.: Kinga Preis, Jacek Braciak, Weronika Kosobudzka, Natalia Idzikiewicz, Polska, 2012

  • 08:30

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 679, Zabójstwo Anety, wyst.: Anna Palka, Rafał Kopacz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2010

  • 09:10

    Rozmowy w toku

    (talk-show) To przez ciebie mam długi!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 10:10

    Milion w minutę

    (teleturniej) odc. 7, prow.: Marcin Prokop,

  • 11:10

    Dr House 2

    (serial obyczajowy) odc. 7, reż.: Gloria Muzio, wyst.: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, USA, 2005

  • 12:10

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 140, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:10

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 244, Polska, 2013

  • 14:10

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1109, Złodziej, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 14:55

    Kuchenne rewolucje

    (program rozrywkowy) Restauracja Gaumarjos, Warszawa, prow.: Magda Gessler, Polska, 2012

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mam 80 cm wzrostu, ale będę wielka!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 17:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 245, Polska, 2013

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 141, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:30
  • 19:40
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 428, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 429, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2012

  • 10:00

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 25, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2014

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 471, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 12:00

    Ślubna gorączka

    (serial paradokumentalny) odc. 6, reż.: Sebastian Konrad, Polska, 2013

  • 13:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 295, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 14:00

    Miodowe lata

    (serial komediowy) odc. 32, reż.: Maciej Wojtyszko, wyst.: Agnieszka Pilaszewska, Artur Barciś, Cezary Żak, Polska, 1998-2001

  • 14:45

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 26, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2014

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10
  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:45

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 411, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 17:45

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 364, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2013

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20
  • 19:25
  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 262, reż.: Okił Khamidow, wyst.: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Polska, 2007

  • 20:00
  • 20:05

    Kolarstwo

    (kronika) Tour de Pologne,

  • 20:15
  • 20:30

    Ojciec Mateusz 7

    (serial kryminalny) odc. 90, Zabawa, reż.: Wojciech Nowak, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Polska, 2011

  • 21:20

    Wrzuć na luuuz

    (serial komediowy) Wykopaliska, reż.: Małgorzata Kosturkiewicz, wyst.: Piotr Bałtroczyk, Rafał Rutkowski, Katarzyna Bujakiewicz, Polska, 2013-2014

  • 21:30

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 22:30

    1920. Wojna i miłość

    (serial historyczny) odc. 10/13, Zniewolenie, reż.: Maciej Migas, wyst.: Wojciech Zieliński, Polska, 2010

  • 23:25

    Lato z polskim dokumentem

    (film dokumentalny) Powstanie zwykłych ludzi, reż.: Paweł Kędzierski, Polska, 2004

  • 00:30

    MacGyver 2

    (serial sensacyjny) odc. 18, Partnerzy, reż.: Cliff Bole, wyst.: Richard Dean Anderson, Dana Elcar, Bruce McGill, Elyssa Davalos, Iris Klein, Michael Des Barres, Caleb Asch, USA, 1986-1987

  • 01:30

    Przypadek Pekosińskiego

    (film biograficzny) reż.: Grzegorz Królikiewicz, wyst.: Bronisław Pekosiński, Maria Klejdysz, Anna Seniuk, Polska, 1993

  • 03:05

    Notacje

    (cykl dokumentalny) Teresa Bojarska. Początek powstania, Polska, 2007

  • 03:15

    Zagadkowa Jedynka

    (program rozrywkowy)

  • 03:50
  • 20:10

    Dobry wieczór z Neo-Nówką

    Radek Bielecki, Roman Żurek

    (program rozrywkowy) odc. 1, Ale jaja, Polska, 2013

  • 21:10

    Dobry wieczór z Neo-Nówką

    (program rozrywkowy) odc. 2, Lanie wody, Polska, 2013

  • 22:10

    Zaginiony

    Ashley Judd, Laurence Belcher, Sean Bean

    (serial sensacyjny) odc. 7/10, reż.: Phil Abraham, wyst.: Ashley Judd, Sean Bean, USA, Czechy, 2012

  • 23:05

    Kocham kino

    Jill Peterson, Joan Cusack, John Cusack

    (komedia romantyczna) Przeboje i podboje, reż.: Stephen Frears, wyst.: USA, Wielka Brytania, 2000

  • 01:10

    Zakochany anioł

    (komedia romantyczna) reż.: Artur Więcek "Baron", wyst.: Krzysztof Globisz, Anna Radwan-Gancarczyk, Jerzy Trela, Polska, 2005

  • 03:00

    Kryminalne zagadki Las Vegas 11

    (serial kryminalny) odc. 8/22, reż.: Martha Coolidge, wyst.: Laurence Fishburne, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, USA, Kanada, 2010

  • 03:55

    Art Noc

    (koncert z okazji rocznicy powstania warszawskiego) Aga Zaryan - "Umiera piękno", Polska, 2007

  • 04:45
  • 20:05

    W-11 - Wydział Śledczy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 1086, Kochani rodzice, wyst.: Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Joanna Czechowska, Sebastian Wątroba, Polska, 2013

  • 20:50

    Kuchenne rewolucje

    Magda Gessler

    (program rozrywkowy) Chata Paprocańska, Tychy, prow.: Magda Gessler, Polska, 2013

  • 21:50

    Wirus apokalipsy

    Lucie Muhr, Pierre Kiwitt

    (film katastroficzny) reż.: Rainer Matsutani, wyst.: André Hennicke, Sinta Weisz, François Goeske, Niemcy, 2009

  • 23:50

    Tożsamość szpiega

    Brett Cullen, Jeffrey Donovan

    (serial sensacyjno-komediowy) odc. 9, reż.: Ken Girotti, wyst.: Jeffrey Donovan, Gabrielle Anwar, Bruce Campbell, Sharon Gless, USA, 2007

  • 00:45

    Sama słodycz

    (serial obyczajowy) odc. 7/13, reż.: Michał Rogalski, wyst.: Piotr Adamczyk, Olaf Marchwicki, Polska, 2014

  • 01:45

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:00

    Sekrety magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 03:20

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Mam 80 cm wzrostu, ale będę wielka!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2013

  • 20:00

    Skąd wiesz?

    Paul Rudd, Reese Witherspoon

    (komedia) reż.: James L. Brooks, wyst.: Reese Witherspoon, Paul Rudd, USA, 2010

  • 22:35

    CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 8

    Gary Sinise, Sela Ward

    (serial kryminalny) odc. 175, reż.: Oz Scott, wyst.: Gary Sinise, Sela Ward, Carmine Giovinazzo, Anna Belknap, USA, 2011

  • 23:35

    Dla niej wszystko

    (dramat kryminalny) reż.: Fred Cavayé, wyst.: Vincent Lindon, Diane Kruger, Lancelot Roch, Olivier Marchal, Francja, 2008

  • 01:35

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.