Pokaż program:
  • 05:20
  • 05:55
  • 07:40

    ZUS dla ciebie

    (program poradnikowy)

  • 08:00
  • 08:05
  • 08:10
  • 08:25

    Kawałek kina

    (film dokumentalny) Odwiedziny, reż.: Matej Bobrík, Polska, 2013

  • 08:40

    Sąsiedzi

    (serial komediowy) odc. 7, Gra wyobraźni, reż.: Feridun Erol, wyst.: Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Ewa Szykulska, Marek Siudym, Polska, 2003

  • 09:10

    Quo vadis

    (serial historyczny) odc. 6-ost., reż.: Jerzy Kawalerowicz, wyst.: Paweł Deląg, Magdalena Mielcarz, Bogusław Linda, Polska, 2002

  • 10:05

    Ojciec Mateusz 6

    (serial kryminalny) odc. 79, Rodzinne więzy, reż.: Maciej Dutkiewicz, wyst.: Artur Żmijewski, Michał Piela, Natalia Lesz, Jadwiga Gryn, Edyta Herbuś, Polska, 2011

  • 11:00

    Drużyna A 3

    (serial sensacyjny) odc. 5, Drewno, reż.: David Hemmings, wyst.: George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict, USA, 1984-1985

  • 12:00
  • 12:05

    Agrobiznes

    (magazyn rolniczy)

  • 12:30

    Gotuj się na święta

    (magazyn kulinarny) odc. 14, prow.: Odeta Moro,

  • 12:40

    Natura w Jedynce

    (serial przyrodniczy) odc. 11, Enklawy dzikiej przyrody, Wielka Brytania, 2012

  • 13:20

    Skoki narciarskie

    (studio) Zawody Pucharu Świata w Engelbergu,

  • 13:30

    Skoki narciarskie

    (kwalifikacje) Zawody Pucharu Świata w Engelbergu,

  • 15:00
  • 15:10
  • 15:20

    Klan

    (telenowela) odc. 2667, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2014

  • 15:50

    Sprawa dla reportera

    (magazyn interwencyjny) prow.: Elżbieta Jaworowicz,

  • 17:00
  • 17:15
  • 17:25

    Jaka to melodia?

    Robert Janowski

    (teleturniej muzyczny) prow.: Robert Janowski,

  • 17:55

    Klan

    (telenowela) odc. 2668, wyst.: Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Polska, 2014

  • 18:30

    Świat się kręci

    (talk-show) prow.: Agata Młynarska, Maciej Kurzajewski, Polska, 2013-2014

  • 19:15

    Gotuj się na święta

    (magazyn kulinarny) odc. 15, prow.: Odeta Moro,

  • 19:30
  • 06:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 691, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2009

  • 07:05

    M jak miłość

    (serial obyczajowy) odc. 692, reż.: Roland Rowiński, wyst.: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Małgorzata Pieńkowska, Dominika Ostałowska, Polska, 2009

  • 08:00
  • 08:50
  • 08:55
  • 09:40
  • 09:45
  • 10:25
  • 10:30
  • 10:55

    Słodko i wytrawnie

    (magazyn kulinarny) Sernik z białą czekoladą, prow.: Aga Kozak, Joanna Profus, Polska, 2014

  • 11:05

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1211, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 11:35

    Na dobre i na złe

    (serial obyczajowy) odc. 437, Godzina zero, reż.: Kordian Piwowarski, wyst.: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Bartosz Opania, Anita Sokołowska, Polska, 2011

  • 12:40

    Na sygnale 2

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 10/26, Uwięziony pod ziemią, reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, wyst.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Polska, 2014

  • 13:10
  • 13:45

    Wojciech Cejrowski - boso przez świat

    (cykl reportaży) Wanilia, Polska, 2009

  • 14:25

    Kabaretowa scena Dwójki przedstawia

    (program rozrywkowy) 10 Paranienormalnych historii, Polska, 2014

  • 15:25

    Rodzinka.pl

    (serial komediowy) odc. 119, Komunia, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Polska, 2013

  • 16:00
  • 16:20
  • 16:22
  • 16:25

    Na sygnale 2

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 5/26, Mały książę, reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, wyst.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Polska, 2014

  • 16:55

    Na sygnale 2

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 6/26, Powrót Wiktora, reż.: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz, wyst.: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Polska, 2014

  • 17:25

    Reporter polski

    (magazyn) prow.: Joanna Racewicz,

  • 18:00
  • 18:25
  • 18:35
  • 18:45

    Jeden z dziesięciu

    (teleturniej) prow.: Tadeusz Sznuk,

  • 19:25

    Barwy szczęścia

    (serial obyczajowy) odc. 1211, wyst.: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Polska, 2014

  • 06:00

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 06:20

    Mango

    (telezakupy)

  • 07:25

    Detektywi

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 652, Wypadek przy pracy, wyst.: Marzena Fliegel, Maciej Friedek, Krzysztof Dziób, Polska, 2010

  • 08:00

    Dzień dobry TVN

    (magazyn) prow.: Robert Kantereit, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Polska, 2014

  • 10:55

    Na Wspólnej

    (serial obyczajowy) odc. 1990, wyst.: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Polska, 2014

  • 11:25

    Szkoła

    (serial paradokumentalny) odc. 13, wyst.: Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka, Polska, 2014

  • 12:25

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 14, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 13:25

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 43, Polska, 2012

  • 14:25

    Ugotowani

    (program kulinarno-rozrywkowy) odc. 12, Polska, 2014

  • 15:00

    Szkoła

    (serial paradokumentalny) odc. 14, wyst.: Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Sabina Głuch, Aleksandra Żurecka, Polska, 2014

  • 16:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Disco polo zmieniło moje życie!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2014

  • 17:00

    Ukryta prawda

    (serial paradokumentalny) odc. 44, Polska, 2012

  • 18:00

    Szpital

    (serial paradokumentalny) odc. 15, wyst.: Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska, Radosław Osmalak, Polska, 2013

  • 19:00

    Fakty

    prow.: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak,

  • 19:35
  • 19:45
  • 19:50

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 06:00

    Nowy dzień z Polsat News

    (program informacyjny) prow.: Beata Cholewińska, Joanna Górska, Bartosz Kurek,

  • 08:00

    Pielęgniarki

    (serial paradokumentalny) odc. 59, reż.: Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki, Polska, 2014

  • 09:00

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 652, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2014

  • 09:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 653, reż.: Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski, wyst.: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Polska, 2014

  • 10:00

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 59, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2014

  • 11:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 571, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2014

  • 12:00

    Pielęgniarki

    (serial paradokumentalny) odc. 60, reż.: Leszek Korusiewicz, Michał Janów, Sebastian Moręcki, Polska, 2014

  • 13:00

    Trudne sprawy

    (serial paradokumentalny) odc. 163, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 14:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 2002, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 14:45

    Dzień, który zmienił moje życie

    (serial paradokumentalny) odc. 60, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2014

  • 15:50

    Wydarzenia

    prow.: Joanna Wrześniewska-Zygier, Agnieszka Gozdyra, Maciej Stroiński, Klaudiusz Slezak,

  • 16:10

    Pogoda

    (program informacyjny) prow.: Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut Jeżyna,

  • 16:15

    Interwencja

    (magazyn reporterów) prow.: Adam Kuklewicz, Michał Bebło,

  • 16:30

    Malanowski i partnerzy

    (serial fabularno-dokumentalny) odc. 29, wyst.: Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Polska, 2008-2009

  • 17:00

    Dlaczego ja?

    (serial paradokumentalny) odc. 342, reż.: Okił Khamidow, Polska, 2012

  • 18:00

    Pierwsza miłość

    (serial obyczajowy) odc. 2003, reż.: Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak, wyst.: Polska, 2014

  • 18:50

    Wydarzenia

    prow.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Maciej Stroiński, Magdalena Sakowska,

  • 19:20
  • 19:25

    Pogoda

    (program informacyjny) prow.: Milena Rostkowska-Galant, Paulina Sykut Jeżyna,

  • 19:30

    Świat według Kiepskich

    (serial komediowy) odc. 406, Stan wyjątkowy, reż.: Patrick Yoka, wyst.: Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Polska, 2013

  • 20:00

    Doradca smaku

    (magazyn kulinarny) odc. 8, prow.: Michel Moran, Polska, 2014

  • 20:05

    Godziny szczytu

    (komedia sensacyjna) reż.: Brett Ratner, wyst.: Jackie Chan, USA, 1998

  • 22:15

    Conan Niszczyciel

    (film fantasy) reż.: Richard Fleischer, wyst.: Arnold Schwarzenegger, USA, 1984

  • 00:20

    Kuba Wojewódzki

    (talk-show) odc. 6, Weronika Rosati i Agnieszka Szulim, prow.: Kuba Wojewódzki, Polska,

  • 01:25

    Kuba Wojewódzki

    (talk-show) odc. 25, Wiktor Zborowski i Natalia Kukulska, prow.: Kuba Wojewódzki, Polska, 2011

  • 02:25

    Uwaga!

    (magazyn reporterów) prow.: Zbigniew Łuczyński,

  • 02:40

    Sekrety magii

    (interaktywny program rozrywkowy) Polska,

  • 04:00

    Rozmowy w toku

    (talk-show) Disco polo zmieniło moje życie!, prow.: Ewa Drzyzga, Polska, 2014

  • 20:10

    Doktor Dolittle 2

    (komedia) reż.: Steve Carr, wyst.: Eddie Murphy, Kristen Wilson, Raven, USA, 2001

  • 21:55

    Liga Niezwykłych Dżentelmenów

    Sean Connery

    (film przygodowy) reż.: Stephen Norrington, wyst.: Sean Connery, USA, Niemcy, Czechy, Wielka Brytania, 2003

  • 00:05

    Brudne sprawy

    (dramat kryminalny) reż.: Chris Fisher, wyst.: Cuba Gooding Jr., USA, 2005

  • 02:15

    Tajemnice losu

    (program rozrywkowy)

Świat telewizji

Tania telewizja

Znajdź dostawcę telewizji odpowiadającego Twoim oczekiwaniom:

Za pomocą Kalkulatora ofert telewizyjnych, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę na rynku.